صفحه اصلی > اخبار > محتوای

روش نصب لوستر

Jun 15, 2017

وقتی لوستر در سطح بالا بتن نصب شده است، قطعات جاسازی شده، پیچ و مهره و پیچ و مهره می شود را بسته می تواند. نصب تم بصری روشنایی و وزن تعيين اندازه رولپلاک استفاده می شود اما حداقل نباید کمتر از M6 (میلی متر)، لوستر طولانی نباید کمتر باشد از M8 (میلی متر)، تعداد حداقل 2 پیچ و مهره. بعد، ما به طور خلاصه توضیح نحوه نصب لوستر.

ابزار آماده سازی مواد اولیه

◆ پشتیبانی قطعات: چوب (مشخصات مختلف از آب، چوب، آب تخته) آلومینیوم (ورق، پروفیل)، فولادی (فولاد تخت فولاد فولاد).

◆ قطعات تزئینی: مس، ورق های پلکسی گلاس، شیشه سپتوم لوستر روکش دکوراسیون خارجی و نزول گرما.

◆ دیگر لوازم جانبی: پیچ ناخن پرچ شده تمام شده لامپ چسب و غيره.

◆ ساخت ابزار: انبردست پیچ گوشتی چکش برقی منحنی اره چکش دست حاکم و غیره.

روش عمل

◆ اول، لایه ساختاری از مصالح آهن یا چوب آجر مدفون در موقعیت دقیق، باید لوستر و وجود فضای کافی برای تنظیم.

◆ سپس در چوب آهن و کاشی در مفاصل گذار به منظور تنظیم منطقی برای خطا.

◆ Secondly، رونق، زنجیر و اتصال انتقال اتصال.

◆ در نهایت، اتصال رونق سلنجس و چوبی.

نصب لوستر تعيين پايداري قلاب لوستر پیشاپیش در هیئت مدیره پیش ساخته و یا هیئت مدیره بازیگران در محل جوش قلاب آهن، قلاب قادر به حمل بیش از 6 برابر وزن لوستر لازم است.

اگر خطوط قلاب در روند ساخت و ساز بیش از حد کوچک یا نه قوی ممکن است منجر به لوستر کردن رویداد، دیگر به منظور جلوگیری از قلاب آهن، اما همچنین به انجام آماده سازی رطوبت خوب برده بود.

نصب لوستر اگر هیچ قلاب جاسازی شده، لوستر شما پیچ گسترش یا روش کاشت طلا به نصب لوستر استفاده کنید. قبل از نصب، به واحد طراحی برای اطمینان از نصب لوستر مشورت کنید.

نتيجه گيري: به منظور اطمینان از ایمنی استفاده لوستر، زمانی که در ساختار ساختمانی مانند لوستر و دیگر دستگاه های نورپردازی نصب اول جاسازی شده قلاب پیچ و مهره پیچ رولپلاک پلاگین نایلون یا پلاستیک پلاگین به ثابت باید استفاده کنید، قاچ چوبی باید در مصرف کنندگان در عملیات نصب لوستر مشاهده شده است.