صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لوسترها می توانند خانه را زیبا کنند

Aug 04, 2017


نقش لوستر تزئین شده داخلی، سبک لوستر به طور مستقیم بر سبک خانه تاثیر می گذارد.

لوستر عمومی به لوستر تک و لوستر دو بلند تقسیم می شود؛

① لوسترهای یک طرفه اغلب در رستوران ها یا آشپزخانه ها استفاده می شود، معمولا ارتفاع استفاده از رستوران های لوستر یخچال به اندازه رستوران، ارتفاع میز، سطح اتاق و سایر عوامل تعیین می شود که ارتفاع لوستر یخچال رستوران را محدود می کند و لوستر مجلل رستوران در انتخاب، اما همچنین به جزئیات توجه داشته باشید، زیرا روشنایی لنز یکپارچه رستوران به طور مستقیم بر دیدگاه و احساسات رستوران تأثیر می گذارد؛

② لوستر طولانی برای اتاق نشیمن استفاده می شود، اتاق نشیمن طولانی انتخاب لوستر بر اساس اتاق نشیمن و اتاق نشیمن ارتفاع تصمیم می گیرد، اگر اتاق خواب آپارتمان کوچک توصیه می شود برای انتخاب سقف، بر عکس، زندگی بزرگ بزرگ اتاق می تواند یک لوستر سخاوتمندانه را به عنوان نور اصلی بدن انتخاب کند.

لوستر برای اتاق نشیمن مناسب است. لوستر لوستر، لوستر لوستر، لوستر لوستر، لوستر لوستر، لوستر لوستر، فانوس لوستر، لوستر لوستر، فانوس لوستر، لوستر زیتون و غیره. برای اتاق لوستر تک و لوستر بلند دو، لوستر سابق برای اتاق خواب، رستوران؛ دومی باید در اتاق نشیمن نصب شود. ارتفاع نصب لامپ، پایین ترین نقطه نباید کمتر از 2.2 متر از زمین باشد.

خرید لوستر توجه:

1، ارتفاع نصب لوستر، پایین ترین نقطه نباید کمتر از 2.2 متر از زمین باشد؛

2، قلاب لوستر بسیار مهم است، باید قادر به مقاومت در برابر لوستر 6 تا 8 برابر وزن، در غیر این صورت لوستر خواهد شد به خطر ابتلا به افرادی که آسیب می رسانند؛

3، ارتفاع تعلیق، لامپ رنگی، مواد توپ و فرم نور باید به دقت انتخاب شود تا از بروز انعکاس ناخوشایند جلوگیری شود؛

4، بهترین انتخاب برای مصرف کنندگان برای نصب لوستر منبع تغذیه صرفه جویی در انرژی، انتخاب یک لوستر پوشش؛

خلاصه: نقش لوستر تزئین داخلی، لوستر خانه را زیبا، لوستر ویژگی های قانع کننده است، به طور کلی، سبک لوستر به طور مستقیم بر سبک اتاق نشیمن تاثیر می گذارد، بنابراین، هنگام خرید لوستر با توجه به اندازه خانه را انتخاب کنید مناسب تر لوستر خود.