صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لوسترها به معنی مدرنیته هستند

Oct 24, 2017


لوسترها یک طراحی داخلی داخلی شگفت انگیز هستند، اگر شما قصد استفاده از لوستر برای مبلمان خانگی خود را دارید، تعداد زیادی لوستر طراحی شده است: زیبا، شیک، مرسوم، مدرن، منحصر به فرد، شیک، اما خرید لامپ ها و چراغ ها نه تنها به توجه به آن زیبایی، برای اطمینان از امنیت داخلی، لوستر ما همچنین باید محصولات با کیفیت خرید، بسیاری از مردم فقط به دنبال روند انتخاب لوستر، که به خودی خود لوستر را درک نمی کند. در زیر برای همه برای به اشتراک گذاشتن چگونگی خرید لوستر، لوستر داخلی.

شایع ترین لوسترها که معمولا در لوسترهای شمعدان اروپایی استفاده می شود، لوسترهای چینی، لوسترهای کریستال، لوسترهای براق، لوستر مد، فانوس های مخروطی، فانوس تخت، فانوس های کمرنگ، لوسترهای پنج توپ، فانوس های ماگنولیا، لوسترهای زنجبیل لوستر و به زودی.

استفاده از لوسترها باید توجه داشته باشید که فضای بالایی باید دارای روشنایی مشخصی باشد تا تفاوت روشنایی بین فضای بالا و پایین را کاهش دهد، در غیر این صورت، اتاق ظاهر خواهد شد. اندازه لوستر و تعداد کلاهک های لامپ مربوط به اندازه اتاق می باشد. ، لوستر به طور کلی از سقف 500 ~ 1000mm، مرکز منبع نور از سقف 750mm مناسب، همچنین می تواند بر اساس نیازهای خاص و یا بالا یا پایین. اگر ارتفاع لایه پایین تر از 2. 6 متر از اتاق خواب نباید از لوسترهای زرق و برق دار طولانی استفاده کنید، لوستر در غیر این صورت احساس سنگین و سرکش خواهد شد، به طوری که فضا بیش از حد پر شده است.

چگونگی انتخاب لوستر مد:

1، عوامل روشنایی لامپ

لوستر در دو نوع لوستر تک سر و لوسترهای بلند در اتاق خواب استفاده می شود. سابق بیشتر در اتاق خواب و رستوران استفاده می شود؛ لوستر دارای یک لامپ سفید است، لامپ مات شده در هود نصب شده است و پراکندگی نور نرم است. دیگر پوشش دهان به سمت پایین است، روشنایی لامپ به طور مستقیم به داخل، به نظر می رسد لب روشن است. دیگر هود است، نور به سقف، و سپس منعکس شده تا مردم را احساس آرام و نرم. لوستر خرید ابتدا باید آرم لوستر، مانند نام تجاری، مدل، ولتاژ نامی، قدرت امتیاز را بررسی کنید. قدرت امتیاز به ویژه مهم است، اگر قدرت لوستر انتخاب شده از استاندارد فراتر رود، لوستر ممکن است منجر به پوسته، تغییر شکل لایه عایق و غیره شود.

2. عامل ارتفاع لوستر

ارتفاع حلق آویز، لامپ لامپ، مواد لامپ و شکل باید به دقت انتخاب شوند تا از بروز خیره کننده ناخوشایند جلوگیری شود. لوستر ها معمولا در آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب، و فضای بزرگ در محل قرار می گیرند. ارتفاع لوستر باید مناسب باشد، شرکت صنایع دکوراسیون هفای توصیه می کند که از افزایش اختیاری، لامپ های دستگاه رها کردن، برای تسهیل تنظیم و انتخاب ارتفاع استفاده شود. به عنوان مثال، لوستر مواد پلاستیکی لامپ آویز سفید سفید برنج، شکل طبیعی بدون حکاکی، دلخواه، سایه شکل مارپیچی می تواند خودسرانه تنظیم می شود. ارتفاع لوستر باید به طور کلی از دسکتاپ حدود 55 تا 60 سانتیمتر باشد و باید دستگاه لامپ را به صورت اختیاری بالا و پایین بیاورد تا تنظیم و انتخاب ارتفاع را تسهیل کند.

لوستر مدرن، نفیس، بی نقص و بی نقص، لوستر ضعیف با ردی از نفوذ پذیری قوی، بافت، امنیت می تواند کاملا قابل اعتماد باشد، هر لامپ آویز مد دارای مالک خود است، برای روشن شدن زندگی خود، امیدوار است که متوجه، روشن، در شکوفه کامل جذابیت آن، اکثر مردم نمیخواهند به سبک کلاسیک اروپایی تزئین شوند، لوسترهای سبک مدرن اغلب محبوبترند. بازار دارای یک حس مدرن از تعداد زیادی لوستر، لوستر برای انتخاب بسیار بزرگ، انواع خطوط را می توان انتخاب کرد. مصرف کنندگان بهترین انتخاب را برای نصب منبع نور نوری لامپ صرفه جویی در لوستر انتخاب می کنند، انتخاب لایه های لایت لامپ های لوستر را ندارند، چرا که لایه های پوشاننده زمان بسیار آسان است. تمام فلزات و شیشه و دیگر مواد داخل و خارج از لامپ یک آویز را انتخاب کنید.