صفحه اصلی > اخبار > محتوای

کریستال لوستر زیبا

Aug 04, 2017

لوستر کریستال لوستر ساخته شده از کریستال مصنوعی، با ویژگی های زرق و برق دار، ظریف است. شکل منحصر به فرد، مد، دارای ارزش زیبایی شناسی بالا است. کریستال یک نماد خالص و نجیب است، روشنایی کریستال کیمیاگر نیز نشان دهنده نور و امید است.

اتاق نشیمن علاوه بر سقف بزرگ و نورپردازی معمولی، شما همچنین می توانید یک لوستر کوچک کریستال را به عنوان یک فضای تهویه مطبوع، حتی در خانه، Crystal Chandelier اضافه کنید. همچنین میتوانید از طعم هتل رمانتیک لذت ببرید. همان شکل نیز می تواند اثر متفاوتی داشته باشد، اثر این اثر بستگی دارد؛ ما سبک لوستر کریستال را چگونه انتخاب می کنیم. اگر می خواهید اثر تزئین خانه را در طول روز داشته باشید، بهتر است از بعضی از رنگ های زیبا و زرق و برق دار استفاده کنید که باعث می شود محیط اطراف شما بیشتر زنده بماند. لامپ کریستال لوستر کریستال لامپ نور انفجار نور به خانه از خورشید، بر روی کف پا، نقطه ای است. بنابراین شب با گرمای فوق العاده، شب است روز، روز نیز شب است. این لوسترهای کوچک کریستال، خود یک چشم انداز زیبا است.

لوستر کریستال مدرن چینی با مفهوم طراحی مد مدرن، سبک اصلی چینی را حفظ می کند، و این یک سبک جدید چینی است. این ترکیبی از سنت و مدرنیته است، لوستر کریستال، ارث سنتی است، اما همچنین در توسعه سنتی، می تواند به عنوان در زمان و فضای فرهنگ خانه شناخته شود. این سبک لوستر کریستال روانشناسی شگرف مدرنیزم را نشان می دهد، یک سبک پس از مدرن آرم است که توسط مصرف کنندگان جوان مورد توجه قرار می گیرد.

لوستر اروپایی کریستال ساده ترکیبی از سبک آب های مدرن و ساده اروپایی کلاسیک و مدرن است، نور جدید مدرن اروپایی است. سبک طراحی آن همچنین لوستر اصلی کلاسیک، کریستال را حفظ می کند، همچنین بدون از دست دادن عناصر مد، ویژگی های مدرن ساده و روشن.

مزایای لوسترهای کریستال

1، برای پاسخگویی به تقاضای مختلف مصرف کنندگان برای مبلمان شخصیت های مختلف. در مدل بازاریابی سنتی، کسب و کار مبلمان اغلب بر اساس یک نظرسنجی ساده بازار است، به دنبال روند مبلمان برای توسعه و تولید مبلمان. اما این مدل تولید شده توسط مبلمان این است که این الزامات را برآورده نمی کند، یعنی سبک نمی تواند ترجیحات شخصی را برآورده کند. لوستر کریستال بازاریابی سفارشی به بازار فردی تقسیم می شود، با توجه به طراحی مبلمان مورد نیاز فرد، مصرف کنندگان یکی از طراحان مبلمان هستند. می توانید بر اساس تنظیمات شخصی خود برای ایجاد برخی از الزامات خاص مانند تطبیق رنگ، مشخصات شخصی و غیره بر اساس.

2، برای کاهش موجودی موجودی. در مدل بازاریابی سنتی شرکت های مبلمان برای به حداکثر رساندن دستیابی به سود، از طریق تولید در مقیاس بزرگ برای کاهش هزینه های محصول، هنگامی که بازار متحمل کمی شگفت زده، این تولید در مقیاس بزرگ مبلمان به عنوان یک نتیجه ناشی از منجر به آهسته فروش یا عقب ماندگی، لوستر کریستال باعث اتلاف منابع است. بازاریابی سفارشی بر اساس سفارشات مصرف کننده است، تقریبا هیچ موجودی، برای سرعت بخشیدن به جریان نقدی.

3، کاهش هزینه های بازاریابی. در مدل بازاریابی سنتی، کسب و کار مبلمان به منظور اشغال بازار، اغلب از طریق تبلیغات، ایجاد فروشگاه ها برای ترویج کسب و کار، و غیره به فروش درایو، و در نتیجه هزینه های بالاتر. بازاریابی سفارشی تا زمانی که کیفیت مبلمان و قابل اعتماد، قیمت مناسب، مبلمان لوستر کریستال می تواند با موفقیت فروخته شود. در تولید کنندگان سفارشی بازاریابی به طور مستقیم به مصرف کنندگان برای کاهش لینک فروش، بلکه هزینه های مختلف را کاهش دهد.

لوستر های کریستال ممکن است بسیاری از مردم رویای چیزها را درنظر بگیرند. این یکی از بزرگترین ویژگی های زیبا و سخاوتمندانه است. اما قیمت آن نسبتا گران است، نه همه می توانند آن را تامین کنند. انتخاب لوسترهای کریستال باید با شرایط محلی سازگار باشد. اگر خانه نسبتا کوچک باشد، یک لوستر بزرگ بلور را انتخاب نکنید. این یک اثر منحرف خواهد بود. ما باید به یاد داشته باشیم.