صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لوسترهای کریستال دارای ارزش زیبایی است

Oct 13, 2017

چیزهای زیبا معمولا بسیاری از مردم قدردانی می کنند، همان دکور خانه. همه ما می خواهیم ایالات متحده و ایالات متحده را لباس کنیم، خلق و خوی بسیار دلپذیر خواهد بود. چراغ های کریستال می توان گفت که زیباترین لامپ ها. هنگامی که لنز کریستال هنگامی که درخشان است، کل سبک خانه نیز بهبود یافته است. لوستر کریستال ما امروز در اینجا برای درک برخی از مزایای استفاده از لوستر کریستال.

لوستر کریستال با مفهوم طراحی مد مدرن، سبک اصلی چینی را حفظ می کند و آن را یک سبک چینی جدید می کند. این ترکیبی از سنت و مدرنیته است، میراث سنتی، لوستر کریستال است که توسعه سنتی است، می تواند به عنوان در طول زمان و فضای فرهنگ خانه درک شود. این سبک لامپ کریستال روانشناسی شگرف مدرنیزم را نشان می دهد، یک سبک پس از مدرن آرم است که توسط مصرف کنندگان جوان مورد توجه قرار می گیرد.

مزایای لوسترهای کریستال

1، برای پاسخگویی به تقاضای مختلف مصرف کنندگان برای مبلمان شخصیت های مختلف. در مدل بازاریابی سنتی، کسب و کار مبلمان اغلب بر اساس یک نظرسنجی ساده بازار است، به دنبال روند مبلمان برای توسعه و تولید مبلمان. اما این مدل تولید شده توسط مبلمان دقیقا مطابق با الزامات نیست، یعنی سبک نمی تواند ترجیحات شخصی را برآورده کند. بازاریابی سفارشی بازار را به افراد تقسیم می کند، لوستر کریستال طراحی مبلمان را بر اساس نیازهای فردی، و مصرف کنندگان یکی از طراحان مبلمان است. می توانید بر اساس تنظیمات شخصی خود برای ایجاد برخی از الزامات خاص مانند تطبیق رنگ، مشخصات شخصی و غیره بر اساس.

2، برای کاهش موجودی موجودی. در مدل بازاریابی سنتی شرکت های مبلمان برای به حداکثر رساندن سود، از طریق تولید در مقیاس بزرگ برای کاهش هزینه های محصول، لوستر کریستال هنگامی که بازار رنج می برد کمی تعجب، این تولید در مقیاس بزرگ مبلمان به علت اجتناب ناپذیر به منجر به آهسته یا عقب افتاده، در نتیجه اتلاف منابع. بازاریابی سفارشی بر اساس سفارشات مصرف کننده، تقریبا هیچ موجودی، لوستر کریستال برای سرعت بخشیدن به جریان نقدی استوار است.

3، کاهش هزینه های بازاریابی. در مدل بازاریابی سنتی، کسب و کار مبلمان به منظور اشغال بازار، اغلب از طریق تبلیغات، ساخت فروشگاه ها برای ترویج فروش، و غیره به فروش رانندگی، و در نتیجه هزینه های بالاتر. بازاریابی سفارشی تا زمانی که کیفیت مبلمان و قابل اعتماد، قیمت مناسب، مبلمان را می توان با موفقیت فروخته شد. در تولید کنندگان سفارشی بازاریابی به طور مستقیم به مصرف کنندگان برای کاهش لینک فروش، لوستر کریستال، بلکه گسترش مختلف را کاهش دهد

لوستر ساخته شده از کریستال مصنوعی، با شخصیت زرق و برق دار و نجیب. به طور کلی شکل منحصر به فرد، ارزش زیبایی شناسی بالا است. کریستال یک نماد خلوص و نجیب است، نور کریستال همچنین نور و امید را نشان می دهد.

اثر لوستر کریستال

اتاق نشیمن علاوه بر سقف بزرگ و نورپردازی معمولی، شما همچنین می توانید یک لوستر کوچک کریستال را به عنوان یک فضای تهویه مطبوع، حتی در خانه، Crystal Chandelier اضافه کنید. همچنین میتوانید از طعم هتل رمانتیک لذت ببرید. همان شکل نیز می تواند اثر متفاوتی داشته باشد، اثر این اثر بستگی دارد؛ ما سبک لوستر کریستال را چگونه انتخاب می کنیم. اگر می خواهید اثر دکوراسیون در روز را داشته باشید، لوستر کریستال پس از آن بهترین استفاده از برخی از رنگ های زیبا و زرق و برق دار است که می توانید اطراف خود را بیشتر پر از زنده گی. لامپ کریستال لوستر نور را به خانه خورشید تبدیل می کند، بر روی زمین پراکنده می شود. بنابراین شب با گرمای فوق العاده، شب است روز، روز نیز شب است. این لوسترهای کوچک کریستال، خود یک چشم انداز زیبا است.

در حقیقت، بسیاری از چیزها به دلیل ارزش خاص خود نیستند و مانند خانه و خانه ارزشمند می شوند، در حقیقت، جایی که خانه می تواند باشد، اما هیچ احساسی در خانه وجود ندارد؛ چرا که خانه را به عنوان قلب خود بندرگاه قرار می دهیم، خود را به ارزش خانه، به طوری که خانه ارزشمند است. همه چیز یکسان است، چه اینکه لوستر کریستال باشد یا دستبند اجداد شما. در چشم دیگران به نظر می رسد فقط یک چیز بسیار رایج است، اما در چشم شما یکسان نیست. پس خانه گرم، با توجه به احساسات خود، پس از همه، گرم است. در بیرونی به نظر می رسد ساده، حتی ساده، لوستر کریستال، اما تا زمانی که تصمیم خود را به شادی مانند.

لوستر های کریستال ممکن است بسیاری از مردم رویای چیزها را درنظر بگیرند. این یکی از بزرگترین ویژگی های زیبا و سخاوتمندانه است. اما قیمت آن نسبتا گران است، نه همه می توانند آن را تامین کنند. انتخاب لوسترهای کریستال باید با شرایط محلی سازگار باشد. اگر خانه نسبتا کوچک باشد، یک لوستر بزرگ بلور را انتخاب نکنید. این یک اثر منحرف خواهد بود. ما باید به یاد داشته باشیم.