صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لوسترهای کریستال دارای ارزش زیبایی است

Oct 24, 2017

لوسترهای کریستال با استفاده از مفهوم مد طراحی مد، سبک اصلی چینی را حفظ کرده و سبک جدید چینی آن را حفظ کرده است. این ترکیب ترکیبی از سنتی و مدرن است که این سنت را به ارث برده است، بلکه به توسعه سنتی نیز می تواند به عنوان یک فرهنگ خانه در طول زمان و فضا در نظر گرفته شود. لوستر کریستال این سبک لامپ کریستال، عقلانیت خالص ذهنیت مدرن شورشگر را نشان می دهد، نماد سبک پسامدرن است که توسط مصرف کنندگان جوان مورد توجه قرار می گیرد.

ویژگی های عملکرد لوسترهای کریستال

لوستر کریستال یک کریستال ساخته شده از لوسترهای ساخته شده با ویژگی های شگفت انگیز و نجیب است. مدل سازی عمومی منحصر به فرد، ارزش زیبایی بسیار بالایی دارد. در دکوراسیون مدرن مبلمان در لوستر کریستال به شکل صد تغییر، لوستر کریستال کارکرد خوب و درخشش زرق و برق دار توسط مردم بیشتر و بیشتر pro-gaze.

زیبایی کریستال نهفته در نور زیبا از الماس مانند، با چراغ های ساخته شده از کریستال علاوه بر مواد دیگر می تواند با شفاف شفاف مطابقت ندارد، بلکه در لامپ کریستال با ماهیت ظرافت نجیب از خلق ذاتا و حس بصری زرق و برق دار و سخاوتمندانه.

نورپردازی خانه مدرن سبک نور کریستال، شناخته شده ترین زمانی که یک لوستر کریستال. از زمان تولد لوستر کریستال، آن را به انواع هتل ها، باشگاه های خصوصی، کلیساها، مراکز خرید، سالن های لوستر کریستال و حتی خانه مهمان خانواده تبدیل شده است. لامپ کریستال زرق و برق دار جذابیت، لنز کریستال، ظاهر ظریف، اجازه دهید فردی که با روشنایی لامپ کریستال شگفت زده شده، به نماد هویت و وضعیت تبدیل شده است.

لوسترهای کریستال از ظاهر زرق و برق دار، ظاهر می شود مانند یک الماس مطبوعات درخشش، مردم غیر مجاز یادآور اسطوره دور از جهان، الهه عقل Athena و 12 Saints کاخ که لباس عبرت آموز و قدرتمند مقدس است. روشنایی کریستال مانند الهه افسانه ای زیبایی، لوستر کریستال با نور عقل او برای روشنایی انسان است، جاده زندگی شاد ما را روشن می کند.

مزایای لوسترهای کریستال

1، می تواند تقاضای مختلف فردی فرد را به مبلمان تقسیم کند. در مدل بازاریابی سنتی، شرکت های مبلمان اغلب براساس تحقیقات بازار ساده، به دنبال روند فعلی تولید مبلمان و مبلمان هستند. اما این شیوه تولید مبلمان با الزامات مطابقت ندارد، به این معنی که سبک نمی تواند از ترجیحات فردی برآید. لوستر کریستال و بازاریابی سفارشی بازار را به فرد تقسیم می کند، با توجه به درخواست طراحی مبلمان شخصی، مصرف کننده یکی از طراحان مبلمان است. با توجه به علاقه های شخصی به برخی از الزامات خاص مانند تطبیق رنگ، مشخصات شخصی و غیره.

2. کم کردن موجودی موجودی را کاهش دهید. در صنعت بازاریابی سنتی شرکت های مبلمان برای به حداکثر رساندن سود، از طریق تولید در مقیاس بزرگ برای کاهش هزینه محصولات، هنگامی که بازار رنج می برد کمی احتمالی، این تولید در مقیاس بزرگ مبلمان به علت شباهت ناگزیر منجر به unsenable یا عقب مانده ، در نتیجه اتلاف منابع. و بازاریابی سفارشی بر اساس تولید سفارشات مصرف کننده است، لوستر کریستال موجودی کمی وجود دارد، گردش مالی سرمایه را تسریع می کند.

3. کاهش هزینه بازاریابی. در مدل بازاریابی سنتی، شرکت های مبلمان به منظور اشغال بازار، اغلب از طریق تبلیغات، ساخت و ساز فروشگاه ها و راه های دیگر برای ترویج فروش، و در نتیجه هزینه های بالاتر. و بازاریابی سفارشی تا زمانی که کیفیت مبلمان قابل اعتماد است، قیمت معقول است، مبلمان می تواند به راحتی فروخته. در بازاریابی سفارشی، تولید کنندگان به طور مستقیم به مصرف کنندگان برای کاهش لینک های فروش، اما همچنین هزینه های مختلف را کاهش می دهد.

لوسترهای کریستال ممکن است چیزی باشد که بسیاری از مردم رویای آن را دارند. یکی از بزرگترین ویژگی های آن، زیبایی و سخاوت است. اما قیمت آن نسبتا گران است، هر کس نمی تواند آن را بپردازد. انتخاب لوسترهای کریستال باید به شرایط محلی متصل شود. لوستر کریستال اگر خانه نسبتا کوچک باشد، نباید یک لوستر کریستال بزرگ را انتخاب کنید. این یک اثر منحرف خواهد بود. باید یاد داشته باشید