صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لوستر کریستال ویژگی های زرق و برق دار و نجیب است

Jul 25, 2017


در دکوراسیون خانه است محبوبیت بالا لوستر، از سابقه طولانی ناوبری در اسپانیا است شریف و زیبا ظاهر لوستر کریستال بسیار ستایش توسط مصرف کنندگان. زیر مجموعه ای کوچک برای همه معرفی لوستر کریستال می باشد!

1 معرفی کریستال لوستر

لوستر کریستال لوستر های کریستال های مصنوعی با ویژگی های زرق و برق دار، نجیب شده. عمومی مدل منحصر به فرد, کریستال لوستر ارزش زیبایی بسیار بالا است. نماد طهارت و نجابت است، نورپردازی کریستال نیز نشان دهنده نور و امید.

2 کریستال لوستر انتخاب نکات

اول: ایمنی اول، شما خرید کریستال لامپ به مراجعه کنید اگر شما می تواند تحمل این وزن.

دوم: Collocation کلی روشنایی رنگ, شکل, سبک, کریستال لوستر مبلمان داخلی و سبک مطابق، نامزد مزین شود باید. به جای شکر و تخم مرغ در کیک، gaudy نور اضافی است. در انتخاب رنگ لامپ، لوستر کریستال علاوه بر تن داخلی با رنگ، البته، همچنین در تنظیمات شخصی بر اساس می تواند. اندازه و نوع و تعداد لامپ در هماهنگی با اتاق اندازه مساحت, ارتفاع داخل سالن و به همین ترتیب باید باشد.

لوستر کریستال 2 نگهداری و تمیز کردن

اول، ساخت workbench: اگر هیچ نردبان بالابر هیدرولیک اتوماتیک سپس برای ساخت ساده کار تخریب بستر ارتفاع بستر لوستر کریستال به فرد به ایستادن، ایمن می تواند شکل منحصر به فرد لوستر کریستال استاد بالاترین نقطه از لامپ را می توان لمس کرد.

دوم، گردنبند کریستال پاک: هنگام پاک کردن دانه های یک پارچه نرم آغشته با مواد شوینده خوب آب رقیق شده, به آرامی پشت دانه های کریستال در همان زمان پاک کردن (پاک کردن که بد نیست می توانید تنگنا به خراب کردن، نه به شکستن مهره رشته) باید داشته باشد.

سوم، حفظ تعادل بدن نور: اگر می خواهید به حذف تمام دانه های تمیز کردن که مهره های شکسته, کریستال لوستر چراغ های مقیاس بزرگ تعادل نور توجه به باید هنوز یک طرف و سپس طرف دیگر شیب بدن سبک بین بردن ، منجر به نور بدن و یا تغییر شکل قاب بیرونی;

چهار، پاک کردن لوازم جانبی براکت: در براکت wiping لوازم جانبی، پارچه نرم در آب غوطه، به خصوص نه با آب الکل آغشته شده باشد می تواند، پس به جلوگیری از پاک کردن فیلم محافظ خارج از لایه آبکاری سطح نور تاثیر می گذارد.

پنج، توجه به ایمنی عملیات: رک لامپ به قطع برق پاک، نور لامپ باید حذف و سپس نصب شده تا لامپ به مناسب، کریستال لوستر بیش از حد سست خواهد شد که مخاطب بد; بیش از حد تنگ لامپ پیچ ممکن است.

تعویض به موقع شش، لوازم جانبی: یافت مهره اتصال دست و پنجه نرم زنگ تغییر رنگ، زیبا، آسان به، نرم افزار بهترین راه برای تبادل;

ویژگی های کریستال لوستر

1. کریستال لوستر مصرف برق کم، بسیاری از خانواده ها لوستر های کریستال های رهبری استفاده از صرفه جویی قابل توجهی در برق بیش از لامپ هاي رشته اي به $number جویی است. لوستر کریستال لوستر کریستال ویلا شده اند یا طنز انتخاب اولین روشنایی صرفه جویی برق به خصوص در بازی است نقش inestimable.

2-قدرت بالا چراغ را به عنوان منبع نور RGP تغذیه (چراغ برق درایو)، با استفاده از سه نوع نور چرخ به همکاری پس از روشن ماندن.

3. زندگی led تا 50000 ساعت با توجه به یک سال 365 روز محاسبه، روز و شب و به همین ترتیب، اگر با توجه به 365 روز در سال و پنج ساعت روز نور لوستر کریستال سپس محاسبه کردن ما نیز باید صرف آن نیز می تواند را 5.7 سال باز است 27 سال پس انداز قابل توجهی.

4. ایمن کار درجه حرارت بسیار کم است (رهبری عامل درجه حرارت زیر 62 ℃). بر خلاف لامپ رشته ای ما در حالی که صحبت شده، آن را گرم و احساس آن جاوا منفجر شود.

5. تا زمانی که لامپ نصب شده انرژی و محیط زیست حفاظت، بدون مواد مضر هیچ اشعه ماوراء بنفش و مادون قرمز بر اساس آزمایش های علمی بارها چنین چراغ لوستر کریستال, هیچ گونه آسیبی به بدن انسان داشته باشد پس از مدت طولانی وجود داشته باشد هیچ آسیبی در زندگی، مانند چه تابش یا آسیب های دیگر.

6-برای جایگزینی لامپ هاي رشته اي و صرفه جویی در انرژی چراغ لوستر کریستال هر ساعت 1000 واپاشی نور 3% - 5% در می گوییم لامپ رشته ای و لامپ صرفه جویی در انرژی تکامل نوع جدید نور، فوق دو مزیت لامپ، بیشتر پیشرفته از آنها بسیاری از محصولات با تکنولوژی بالا.

7. محیط زیست حفاظت مواد مضر هیچ، هیچ اشعه ماوراء بنفش و مادون قرمز در واقع ما در حال حاضر ذکر شده این تابع، است که هیچ آسیبی وجود دارد. برای مردم در حال حاضر هیچ تابش بهترین است، مستمر ارتقاء و توسعه محصولات الکترونیکی همه جا تشعشع، احساس می کنید که ما در تابش همه جا در فضای زندگی می کنند.

8. کریستال لوستر کریستال مواد و آلیاژهای آلومینیومی از قدرت بالا چراغ.

9. محصول ولتاژ ورودی برای 86 264v، استفاده از قدرت RGB LED تامین، منبع تغذیه برق طبیعی ما می تواند، نه لوستر کریستال در نور خواهد شد آن را آسیب و خاموش کردن چراغ دریافت ولتاژ لحظه 264V و یا ، ولتاژ کلی لوازم خانگی سوزانده شده اند. و ما این لوستر کریستال سرب چیزی صحبت کردن در مورد.

$number。 به طور کلی برای روشنایی تزئینی محوطه سازی و محوطه سازی پروژه های بزرگ مربع یا مراکز خرید و جاهای دیگر استفاده می شود، یک منطقه بزرگ بسیاری از هزینه های کارم و روشنایی است بسیار روشن, خانه, مراکز خرید و هتل ها و مهمانسراها، اوقات فراغت، سرگرمی و غيره لوستر کریستال زیرا اکنون کریستال لوستر در اتاق مدنی، خانه استفاده می شود می توان این مکان اغلب، استفاده می شود.