صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لوستر کریستال ویژگی های نجیب است

Sep 18, 2017چیزهای زیبا معمولا بسیاری از مردم درک، همان خانه دکوراسیون. هر کس می خواهد لباس زیبا, خلق و خوی لذت خاص است. چراغ های بلور گفته شود لامپ های زیبا می توانید. به عنوان لوستر کریستال می درخشد، پس کل خانه سبک کند.

خانه دکوراسیون در صاحب محبوبیت بالا لوستر از سابقه طولانی دریانوردی در اسپانیا، با ظاهر زیبا و نجیب لوستر کریستال بسیار توسط مصرف کنندگان را ستوده است. لوستر های کریستال در زیر مجموعه ای کوچک برای همه معرفی لوستر کریستال است!

1 کریستال لوستر لوستر های کریستال های مصنوعی با ویژگی های نجیب و با شکوه است. عمومی مدل منحصر به فرد، بسیار با ارزش زیبایی است. نماد طهارت و نجابت است، نورپردازی کریستال نیز نشان دهنده نور و امید.

2 کریستال لوستر انتخاب نکات

اول: ایمنی اول، شما خرید کریستال لامپ به مراجعه کنید اگر شما می تواند تحمل این وزن.

دوم: Collocation کلی روشنایی رنگ, شکل, سبک, مبلمان داخلی و سبک مطابق، نامزد مزین شود باید. به جای شکر و تخم مرغ در کیک, کریستال لوستر روشنایی gaudy اضافی است. در انتخاب رنگ لامپ علاوه بر تن داخلی با رنگ، البته، همچنین در تنظیمات شخصی بر اساس می تواند. اندازه کریستال لوستر نوع و تعداد لامپ در هماهنگی با اتاق اندازه مساحت, ارتفاع داخل سالن و به همین ترتیب باید.

لوستر کریستال 3 نگهداری و تمیز کردن

اول، ساخت workbench: اگر وجود دارد هیچ اتوماتیک هیدرولیک بالابر نردبان، و سپس به ساخت ساده، امن را می توان کار تخریب پلت فرم پلت فرم ارتفاع به فرد به ایستادن، شکل منحصر به فرد لوستر کریستال استاد بيشترين لمس می نقطه از لامپ.

دوم، گردنبند کریستال پاک: هنگام پاک کردن دانه های یک پارچه نرم آغشته با مواد شوینده خوب آب رقیق شده, به آرامی پشت دانه های کریستال در همان زمان پاک کردن (پاک کردن که بد نیست می توانید تنگنا به خراب کردن، نه به شکستن مهره رشته) باید داشته باشد.

سوم، حفظ تعادل بدن نور: اگر می خواهید به حذف تمام دانه های تمیز کردن که مهره های شکسته، لامپ های مقیاس بزرگ تعادل نور توجه به باید هنوز یک طرف و سپس طرف دیگر شیب بدن سبک بین بردن ، لوستر کریستال منجر به نور بدن و یا تغییر شکل قاب بیرونی;

چهار، پاک کردن لوازم جانبی براکت: در براکت wiping لوازم جانبی، پارچه نرم در آب غوطه، به خصوص نه با آب الکل آغشته شده باشد می تواند، پس به جلوگیری از پاک کردن فیلم محافظ خارج از لایه آبکاری سطح اثر قاب لامپ تاثیر می گذارد.

پنج، توجه به ایمنی عملیات: رک لامپ به قطع برق پاک، نور لامپ باید حذف و سپس نصب شده تا لامپ به مناسب، کریستال لوستر بیش از حد سست خواهد شد که مخاطب بد; بیش از حد تنگ لامپ پیچ ممکن است.

تعویض به موقع شش، لوازم جانبی: یافت مهره اتصال دست و پنجه نرم زنگ تغییر رنگ، زیبا، آسان به، نرم افزار بهترین راه برای تبادل;