صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لوسترهای کریستال با توجه به نیاز مصرف کنندگان برای مبلمان

Nov 03, 2017
لوسترهای کریستال مناسب برای اتاق نشیمن، اتاق خواب، رستوران، راهرو، هتل و دیگر لابی. شایع ترین لوسترها که معمولا در لوسترهای شمعدان اروپایی استفاده می شود، لوسترهای چینی، لوسترهای کریستال، لوسترهای براق، لوسترهای مد، فانوس های مخروطی، فانوس تخت، فانوس های کمر کریستال لوستر، چراغ آویز پنل، چراغ آویز مگنولیا، مانند به عنوان لوستر زیتون لامپ آویز تک سر و لوستر دوگانه در اتاق خواب استفاده می شود، سابق در اتاق نشیمن استفاده می شود.

لوسترهای کریستال دارای لوستر های کریستال طبیعی برش و برش هستند، لوسترهای کریستال ریخته گری سنگین سرب، لوسترهای کریستال ریخته گری با سرعتی پایین، لوستر های متوسط ​​لامپ های کریستال شیشه ای، لوستر آویز کریستال شیشه ای، لوسترهای برش کریستال شیشه ای، شیشه کریستال و انواع دیگر لوسترها. لوستر اتاق نشیمن اروپایی از روشنایی شمعدانی باستانی الهام گرفته شده است، زمانی که مردم روی شمع های رنگی روی هنر آهن آویزان قرار می دهند. لوستر کریستال بسیاری از لوسترها در این سبک طراحی شده اند، به جز اینکه شمع ها به لامپ های لامپ تغییر کرده اند، اما لامپ ها و لامپ های فلزی شمع ها و شمعدان ها هستند.

تمیز کردن لوستر کریستال:

1، مهره های کریستالی پاک کردن: دانه های تمیز، باید یک پارچه نرم با آب رقیق شده با مواد شوینده رنگ کرده، به آرامی در پشت دانه های کریستال در همان زمان پاک (پاک کردن نمی تواند خرج کردن مهره پایین کشیدن، لوستر کریستال به جلوگیری از مهره رشته)

2، حفظ تعادل بدن نور: اگر شما می خواهید تمام مهره های تمیز کردن را حذف کنید، لامپ های بزرگ باید با توجه به تعادل نور هنگامی که دانه شکسته است، یک طرف را جدا نکنید و سپس طرف دیگر بدن نور شیب، در نتیجه لامپ بدن یا تغییر شکل قاب بیرونی؛

3، لوازم جانبی براکت را پاک کنید: در براکت پاک کردن، لوازم جانبی، پارچه نرم در آب غوطه ور نمی شود، مخصوصا با آب الکل رنگ نمی شود، به طوری که برای جلوگیری از پاک کردن فیلم محافظ در خارج از لایه های پوشش، بر سطح لامپ تاثیر می گذارد اثر قاب

4. توجه به ایمنی: هنگام تمیز نگهدارنده لامپ، لوستر کریستال برای قطع برق، لامپ را باید برداشته و سپس نصب کنید؛ لامپ باید به طور متوسط، خیلی سست باشد تا با بدی تماس برقرار کند لامپ کم مصرف می تواند لامپ را پیچ بزند، می خواهد استفاده کامل از لوستر کریستال را به نمایش بگذارد، لوستر کریستال بهترین انتخاب لامپهای معمولی شفاف است، نه لامپهای رنگی یا لعابی.

مزایای لوسترهای کریستال

1، می تواند تقاضای مختلف فردی فرد را به مبلمان تقسیم کند. در مدل بازاریابی سنتی، شرکت های مبلمان اغلب براساس تحقیقات بازار ساده، به دنبال روند فعلی تولید مبلمان و مبلمان هستند. اما این شیوه تولید مبلمان با الزامات مطابقت ندارد، به این معنی که سبک نمی تواند از ترجیحات فردی برآید. و بازاریابی سفارشی در بازار به فرد تقسیم می شود، با توجه به درخواست مبلمان مورد نیاز فرد، لوستر کریستال مصرف کننده یکی از طراحان مبلمان است. با توجه به علاقه های شخصی به برخی از الزامات خاص مانند تطبیق رنگ، مشخصات شخصی و غیره.

2. کم کردن موجودی موجودی را کاهش دهید. در صنعت بازاریابی سنتی شرکت های مبلمان برای به حداکثر رساندن سود، از طریق تولید در مقیاس بزرگ برای کاهش هزینه محصولات، هنگامی که بازار رنج می برد کمی احتمالی، این تولید در مقیاس بزرگ مبلمان به علت شباهت ناگزیر منجر به unsenable یا عقب مانده ، لوستر کریستال باعث اتلاف منابع است. و بازاریابی سفارشی بر اساس تولید سفارشات مصرف کننده است، موجودی کمی وجود دارد، گردش مالی سرمایه را تسریع می کند.

3. کاهش هزینه بازاریابی. در مدل بازاریابی سنتی، شرکت های مبلمان به منظور اشغال بازار، اغلب از طریق تبلیغات، ساخت و ساز فروشگاه ها و راه های دیگر برای ترویج فروش، و در نتیجه هزینه های بالاتر. و بازاریابی سفارشی تا زمانی که کیفیت مبلمان قابل اعتماد است، قیمت معقول است، لوستر کریستال مبلمان می تواند به راحتی فروخته. در بازاریابی سفارشی، تولید کنندگان به طور مستقیم به مصرف کنندگان برای کاهش لینک های فروش، اما همچنین هزینه های مختلف را کاهش می دهد.

لوسترهای کریستال ممکن است چیزی باشد که بسیاری از مردم رویای آن را دارند. یکی از بزرگترین ویژگی های آن، زیبایی و سخاوت است. اما قیمت آن نسبتا گران است، هر کس نمی تواند آن را بپردازد. لوستر کریستال انتخاب لوسترهای کریستال باید به شرایط محلی متصل شود. اگر خانه نسبتا کوچک باشد، نباید یک لوستر کریستال بزرگ را انتخاب کنید. این یک اثر منحرف خواهد بود. باید یاد داشته باشید