صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چراغ طبقه تزئینی قوی

Aug 04, 2017چراغ های طبقه به طور گسترده در خانه های مدرن استفاده می شود، معمولا در اتاق نشیمن و استراحت، با مبل، میز قهوه با استفاده از روشنایی محلی برای دیدار از اتاق و تزئین نیازهای محیط خانه، استفاده می شود. به طور کلی نباید در مبلمان بلند در کنار فعالیت ها و فضا قرار گیرد. یک ناراحتی جانبی. سپس ویژگی های چراغ سقوط را درک کنید.

چراغ طبقه تنها به عنوان روشنایی محلی، نمی تواند کل فضا را در نظر بگیرد و به راحتی حرکت کند، برای ایجاد یک اثر گرم برای مناطق محلی موثر باشد. نورپردازی طبقه، چراغ های طبقه اگر طرح ریزی مستقیم، مناسب برای خواندن و فعالیت های دیگر نیاز به تمرکز روی روح داشته باشد، اگر نور غیر مستقیم باشد، می توانید تغییرات کلی نور را تنظیم کنید. لامپ طبقه زیر سایه باید 1-2-1.8 متر بالاتر از زمین باشد.

لامپ طبقه دارای یک پوشش دهنده ی کندانسور است، ظریف و زیبا، ظاهر زیبا، تزئینی و قوی است. در حال حاضر، پوشش لوله محبوب تر است، فانوس شکل، لامپ طبقه فانوس شکل نیز استفاده بیشتر است. همچنین می تواند پوشش خود ساخته شود، مانند استفاده از فیلم سفید سفید و نقاشی ساخته شده از لامباس بزرگ، بسیار جالب است.

چراغ های کف اغلب از فلز، چوب دوار یا ساخته شده از مواد طبیعی ساخته شده است. استنت و انتخاب پایه و یا تولید، باید با سایه با خوب باشد، نمیتواند نسبت به حس عدم تعادل نسبت به «کلاهبردار نادرست» یا «کلاه نازک بلند» داشته باشد.

چراغهای گوشه ای، همچنین به لامپ طبقه و مانند آن تعلق دارند، چراغ های طبقه نیز افزایش اندازه لامپ، اما افزایش صندلی بالا و پایین است. از نقطه نظر عملکرد همان لامپ طبقه از نقطه نظر مدل سازی به نظر می رسد پایدار و ظریف است، اغلب بطری، صندلی استوانه ای، لامپ طبقه با چتر یا پوشش استوانه ای برای مبل یا گوشه مبلمان، بسیار زیبا .

هنگامی که شما تلویزیون را تماشا می کنید، می توانید یک فنجان را روی میز مبل یا هر چیز دیگر بگذارید و یا یک چراغ طبقه بر روی زمین قرار دهید و یک نور ملایم بگذارید تا نور صفحه را روی سوزش چشم کاهش دهد.

یک اتاق نشیمن با مبل با یک چراغ طبقه در پشت مبل. هر دو برای اطمینان از خواندن خواسته های خود، بر خانواده های آنها به تماشای تلویزیون تاثیر نمی گذارد. ارتفاع لامپ طبقه به طور کلی 115-135 سانتی متر است، اگر شما می توانید ارتفاع یا سایه زاویه بهترین را تنظیم کنید. لامپ های طبقه ای شکل و رنگ لامپ باید در هماهنگی با مبلمان اتاق نشیمن باشد.

در صورت لزوم، شما همچنین می توانید نور نور زمین را بچرخانید، به عنوان نور پس زمینه استفاده می شود، تنظیم ارتفاع لامپ می تواند قطر دیافراگم را تغییر دهد، در نتیجه کنترل قدرت نور، ایجاد زیبایی ناهموار.

بسیاری از مردم خواندن شب، عادت های نوشتن، لامپ های کف اتاق اتاق خصوصی است، بنابراین، در اتاق خواب برای فشار دادن یک مطالعه کوچک مناسب است و خانواده را مزاحم نیست. شما می توانید یک میز کوچک در کنار تختخواب طراحی کنید، شما همچنین می توانید یک قفسه دوگانه در هوا را طراحی کنید، علاوه بر لامپ طبقه، یک مطالعه گرم و ساده در اتاق خواب است.