صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لامپ طبقه برای گوشه ای از اتمسفر برای ایجاد بسیار عملی

Oct 13, 2017


چراغ های جلویی شیک و زیبا، و راحت برای مطابقت با مبلمان. بنابراین لامپ طبقه به تدریج علاوه بر عملکرد روشنایی، بلکه یک دکوراسیون از بازیکنان است. لامپ طبقه علاوه بر خانه می تواند در خارج از منزل استفاده شود، طبقه را ببینید که اکثر هتل ها باید باشد. ما اکنون به ویژگی های استفاده از چراغ های طبقه نگاه می کنیم.

چراغ لامپ چه ویژگی های خاصی دارد

1، روشنایی محلی. چراغ های طبقه اغلب به عنوان روشنایی محلی استفاده می شود، به طور جامع صحبت نمی کنند و بر راحتی تلفن همراه تاکید دارند، برای ایجاد گوشه ای از فضای بسیار کاربردی. نورپردازی طبقه، چراغ های طبقه اگر طرح ریزی مستقیم، مناسب برای خواندن و فعالیت های دیگر نیاز به تمرکز روی روح داشته باشد، اگر نور غیر مستقیم باشد، می توانید تغییرات کلی نور را تنظیم کنید. لامپ طبقه زیر سایه باید بیش از 1.8 متر از زمین باشد.

2، مد ساده. پوشش لامپ طبقه، نیاز به ساده و سخاوتمندانه، قوی تزئینی. پوشش لوله محبوب تر است، فانوس شکل، فانوس شکل نیز استفاده بیشتر است. لامپ های کفپوش برخی از مردم دوست دارند دست خود را آماده کنند، مانند استفاده از فیلم و فیلم ساخته شده از لامپ های بزرگ، بسیار جالب است.

3، آسان برای مطابقت. چراغ های کف اغلب از فلز، چوب دوار یا ساخته شده از مواد طبیعی ساخته شده است. براکت و پایه تولید و یا انتخاب، لامپ طبقه باید با سایه با خوب است، می تواند "تبه کار با کلاه" یا "کلاه نازک بلند" از حس عدم تعادل.

مهارت خرید لامپ طبقه

1، ارتفاع سقف. هنگام خرید چراغ طبقه بالا، ارتفاع سقف را به 1.70 متر، 1.80 متر ارتفاع لامپ بالا، ارتفاع سقف 2.40 متر بالاتر از بهترین، را در نظر بگیرید، اگر سقف کم باشد، نور می تواند تنها بر روی منطقه تمرکز می کند، آیا مردم احساس می کنند که نور به اندازه کافی نرم است.

2، سطح سایه. مهم است که توجه داشته باشید که لبه پایین سایه ترجیحا کمتر از چشم است، به طوری که چشم به دلیل قرار گرفتن در معرض لامپ، ناخوشایند نباشد. علاوه بر این، لامپ های کفپوش کنتراست در محیط داخلی، برای افزایش بار چشم، بیش از حد بزرگ است، سعی کنید کم نور لامپ طبقه را انتخاب کنید.

3، شکل را انتخاب کنید. به یک فروشگاه نورپردازی آوانگارد یا فروشگاه خانه مراجعه کنید، به "مدل چراغ طبقه" مراجعه کنید. گفته می شود این نوع لامپ طبقه ای برای روشنایی مورد استفاده قرار می گیرد، به نظر می رسد در خانه، بیشتر شبیه به محیط زیست در "حکاکی نازک" است.

لامپ طبقه ساده و شیک، و محل تنها نور جزئی است، مردم احساس نرم تر. یک سخنرانی وجود دارد که مهم نیست که چرا روشنایی، چراغ های طبقه و یا استفاده از برگ های سبز برای تنظیم کردن. مبلمان شیک، همراه با لامپ طبقه ساده، کل سبک بهبود یافته است.

در دکوراسیون چراغ خانه، لامپ طبقه به راحتی از لینک های رنگی است. این می تواند نه تنها یک منطقه کوچک از چراغ های اصلی، بلکه همچنین از طریق روشنایی های مختلف و دیگر منبع نور در محیط داخلی با تغییر محیط محیط نور، بازی کند. چراغ طبقه به طور کلی در گوشه مبل قرار می گیرد، چراغ لامپ طبقه نرم، لامپ طبقه تلویزیون تماشای تلویزیون در شب، اثر بسیار خوب است. طبقه لامپ سایه تنوع مواد، مصرف کنندگان می توانند با توجه به تنظیمات خود را انتخاب کنید.