صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چراغ های کف به طور گسترده ای مورد استفاده در خانه مدرن

Jul 25, 2017


در دکوراسیون خانه روشنایی چراغ طبقه آسان به درخشش لینک است. آن را به عنوان یک منطقه کوچک از چراغ های اصلی، بلکه از طریق روشنایی نور مختلف و محیط های سرپوشیده نور برای مطابقت با تغییرات خدمت می کنند. چراغ طبقه قرار می دهد به طور کلی در گوشه مبل نور چراغ های کف نرم است, چراغ طبقه شب به تماشای تلویزیون، اثر بسیار خوب است. چراغ های کف آباژور مواد سرشار از تنوع، مصرف کنندگان می توانید با توجه به اولویت های خود را است.

چراغ های کف به طور گسترده ای مورد استفاده در خانه های مدرن، معمولا در اتاق و بقیه منطقه با مبل، میز چای با استفاده به محلی روشنایی و تزئینی دکوراسیون نیازهای محیط خانواده قرار داده. به طور کلی هنوز کنار بلند مبلمان و فضای حرکت باید قرار می گیرد. سمت مشکل ایجاد می شود. بعد، درک ویژگی های لامپ طبقه.

چراغ طبقه تنها به عنوان روشنایی محلی به حساب کل فضا و همراه مناسب را ندارد می تواند، به طور موثر می تواند برای منطقه به ایجاد یک اثر گرم. اگر روش روشنایی چراغ های کف رو به پایین به طور مستقیم طرح, چراغ طبقه مناسب برای خواندن و غيره است آن تغییر کل نور اگر غیر مستقیم می توانید تنظیم نور. چراغ های کف آباژور باید باشد زیر 1-2-1.8 متر بالاتر از زمین.

چراغ های کف به قوی نورافکن گنبد، ساده و سخاوتمندانه، ظاهر زیبا و تزئینی است. در حال حاضر، گنبد بشکه نوع محبوب تر است، شکل، چراغ فانوس شکل نیز بیشتر استفاده می شود. چراغ طبقه شما همچنین می توانید پوشش های خانگی مانند استفاده از فیلم فیلم سفید و نقاشی از آباژور بزرگ بسیار جالب را.

براکت لامپ طبقه از فلز و چوب دوار یا مواد با استفاده از فرم طبیعی ساخته شده است. انتخاب یا تولید براکت و پایه، باید با آباژور همسان، نه "شخص کوچک لباس کلاه بزرگ" یا "خوب بلند دای کلاه" می تواند عدم تعادل حس است.

لامپ گوشه، نیز متعلق به طبقه لامپ و غیره چراغ طبقه نیز اندازه بزرگتر لامپ است اما به صندلی بالا و پایین اضافه می شود. از عملکرد چراغ راهنما و چراغ های کف همان، از مدل سازی, sedate و ظریف تر به نظر میرسد، اغلب بطری نوع بدنه استوانه ای با چتر یا گنبد شکل بشکه، مبل ها و یا مبلمان گوشه بسیار زیبا است.

هنگام تماشای تلویزیون شما می توانید مجموعه ای روی میز مبل قرار داده یا لامپ کف محل بر روی زمین، تب و تاب بودن آرام کاهش نور صفحه نمایش تلویزیون به سوزش چشم ساطع.

اتاق نشیمن با مبل چراغ طبقه پشت مبل را تزئین می تواند. چراغ طبقه نه تنها برای اطمینان از خود نیازهای خواندن، اما همچنین خانواده در حال تماشای تلویزیون تاثیر نمی گذارد. اگر شما می توانید زاویه ارتفاع یا سایه بهترین تنظیم ارتفاع چراغ های کف به طور کلی 115-135 سانتی متر است. شکل و رنگ luminaire باید سازگار با مبلمان اتاق نشیمن است.

در صورت لزوم, شما همچنین می توانید آمار نور در کف, چراغ طبقه به عنوان نور پس زمینه استفاده می شود تنظیم ارتفاع چراغ را می توانید تغییر قطر دیافراگم، بنابراین به عنوان کنترل قدرت نور ایجاد زیبایی مبهم و مه آلود.

بسیاری از مردم عادت خواندن و نوشتن در شب، پس از آن مناسب برای مطالعه کوچک در اتاق خواب بدون اخلال در خانواده فشار اتاق خواب است صمیمی، است. شما می توانید از یک میز کوچک توسط بستر طراحی, شما همچنین می توانید طراحی دو ردیف قفسه های معلق در هوا، به همراه چراغ طبقه, چراغ طبقه گرم و مختصر مطالعه کوچک در اتاق خواب قرار دارد.