صفحه اصلی > اخبار > محتوای

روش نگهداری لامپ طبقه

Jun 15, 2017


چراغ لامپ خرید دانش

1، تشخیص نور: بیشتر سقف سفید است، ما نور سفید و برخی از صاحبان در انتخابات زمانی که چراغ پیدا خواهد کرد که چگونه برخی از نور سقف به نظر می رسد روشن تر، و برخی از تیره تر، برخی از سفید از بنفش یا آبی، که به علت کارایی نورهای مختلف نور منبع و درجه حرارت رنگ ناشی از متفاوت است، و برخی از تولید کنندگان کوچک از منبع نور کارآیی بسیار کم نور است، اما برای ایجاد مشتریان روشن تر، قرار دادن دمای رنگ بالا است بنابراین، به نظر می رسد روشن تر، در واقع واقعا روشن نیست، فقط توهم چشم تنها انسان، چشم انداز دراز مدت در این محیط بدتر می شود. اگر شما شناسایی کنید، یعنی نور دیگری ندارید، فقط یک نور وجود دارد و سپس در زیر لامپ قرار می گیرید، اگر به نظر می رسد دست خط روشن، روشن است، نشان می دهد که نور بهتر است، کارایی نور، اگر روشن نیست، ضعیف است ، یک روش ساده تر، یعنی کف لامپ کف دست خود را به نور در کنار کف دست برای دیدن رنگ، اگر روشن، آن را نشان می دهد که دمای رنگ فقط خوب است، رنگ نیز خوب است، اگر قلب آبی یا بنفش، این دمای رنگ خیلی زیاد است.

2، در خرید لامپ طبقه پایین کف، برای در نظر گرفتن ارتفاع گوزن و عوامل دیگر، اگر سقف بیش از حد کم است، نور تنها می تواند بر روی منطقه تمرکز می کند، باعث می شود مردم احساس نور بیش از حد روشن بیش از حد نرم است. در عین حال، استفاده از لامپ طبقه کف، سقف خانه بهترین برای سفید یا نور است، سقف مواد بهترین است که یک اثر بازتاب خاص.

3، اگر بخواهید مدل لامپ طبقه را بخرید، می توان گفت که این لامپ می تواند برای روشنایی مورد استفاده قرار گیرد، بیشتر شبیه خانه ای است که در محیط «ریزش نور» قرار دارد. البته، این نوع لامپ طبقه، لامپ های طبقه را در نظر بگیرید و سبک کلی سازگاری خانه را خریداری کنید. مانند یک گل گل گل ضخیم کلاسیک کلاسیک کلاسیک، و سبک yuppie مدرن و ساده مبلمان مدور جدا شده است.

4، لامپ طبقه مستقیم مستقیم برای توجه به خرید، سایه در بهترین نسبت به انتهای پایین چشم، به طوری که به دلیل لامپ به چشم ناخوشایند احساس نمی شود. علاوه بر این، نور داخل ساختمان برای افزایش میزان بارگذاری چشم بیش از حد بزرگ است، سعی کنید لامپ طبقه کم نور را انتخاب کنید. هنگامی که استفاده می شود، به دلیل نوع نور مستقیم نور، بهتر است از آینه در نزدیکی موقعیت خواندن و محصولات شیشه ای، لامپ های کف اجتناب شود، به طوری که باعث ایجاد ناراحتی ناشی از انعکاس نشود.

تمیز کردن لامپ طبقه

1، اگر لامپ غیر فلزی باشد، پارچه مرطوب را می توان برای جلوگیری از انباشت گرد و غبار، اثر نور تاثیر می گذارد.

2، رطوبت کلید تعمیر و نگهداری روشنایی، به ویژه حمام، لامپ حمام و چراغ های آشپزخانه اجاق گاز است، باید پوشش لامپ ضد رطوبت نصب شده برای جلوگیری از نفوذ رطوبت، برای جلوگیری از آسیب خوردگی و یا اتصال کوتاه نشت.

3 خانه بهتر است که آب را تمیز نکنید، تا زمانی که دستمال های خشک را می توان با آب پاک کرد، اگر مراقب باشید که آب را لمس نکنید، سعی کنید خشک شود، چرا که بلافاصله پس از پاک کردن با یک پارچه مرطوب، نور را از بین ببرید.

تعمیر لامپ های کف

1، تمیز کردن و تعمیر و نگهداری باید مراقب باشید که ساختار لامپ را تغییر ندهید، لامپ های کفپوش به راحتی قطعات لامپ را جایگزین نکنید، پس از پایان تمیز کردن و تعمیر و نگهداری باید نصب شود به عنوان چراغ، لطفا از دست ندهید، .

2، استفاده از چراغ ها تا آنجا که ممکن است به مکرر سوئیچینگ، چرا که چراغ در شروع مکرر لحظه ای، از طریق جریان رشته بیشتر از جریان کار طبیعی است، و باعث افزایش دمای رشته ها به شدت تشدید تحریک، که به شدت زندگی خود را کاهش دهید، سوئیچ لامپ را کم کنید.