صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چراغ های کف به اضافه کردن فضای راحت و گرم

Jul 13, 2017


چراغ طبقه این است که افزایش فضای فضای ضروری یک نرم, چراغ طبقه خوب نه تنها صاحب طعم می تواند منعکس, چراغ طبقه در زیبایی بصری این است که به افزایش سطح. اگر شما نمی دانید که باید به انتخاب چه نوع از چراغ های کف، بهتر است نگاهی به مدل های کلاسیک هرگز بی انتها است.

چراغ های کف به طور کلی سایه، براکت پایه از سه قسمت تشکیل شده، این ساختار بسیاری از چراغ های کف از مشخصات یکنواخت طراحان سنتی نوآوری طبقه لامپ به طور کلی در تغییر شکل متمرکز نگاه می کند آباژور, الگو, رنگ در این باعث قدرتمند داخلی موبایل دست کمی تنبل تبدیل برای روشنایی. و این نور مورد چراغ طبقه طراح داد تا برخی از علاقه داشتن به برخی از تغییرات فانتزی، از ترکیب تلاش، به طور مستقیم به پشتیبانی باریک ساده و تمیز احساس منحصر به فرد، مناسب برای دکوراسیون ساده زیر داخل ساختمان، نصب و راه اندازی در انتخاب نمی باشد. مطالعه انتخاب خوبی است.

حتی اگر اتاق محدود, چراغ طبقه برای ایجاد روشنایی راه حل استفاده کنید. آنها بسیار آسان است به حرکت، هر فضا برای اضافه کردن فضای راحت و گرم می تواند. IKEA چراغ طبقه طبقه لامپ چراغ دارنده انعطاف پذیر و قابل تنظیم، شما می توانید تبدیل لامپ به کتاب یا مجله، طوری که محیط زیست خواندن راحت تر.