صفحه اصلی > اخبار > محتوای

در فضای باز دیوار لامپ تجربه بصری

Jun 15, 2017

چراغ های دیواری در فضای باز با توجه به اندازه نسبتا بزرگ خنک کننده بهتر است طوری طراحی مشکل نیز تا حد زیادی کاهش می یابد اما در کاربردهای عملی، وجود خواهد داشت نه ثابت درایو فعلی بیش از حد خوب نیست، بسیاری از آسیب وجود دارد بنابراین چگونه دیوار قادر به اجرا است بهتر, تمرکز بر کنترل و درایو کنترل و درایو لامپ های دیواری در فضای باز با هم برای یادگیری در مورد LED ثابت دستگاه فعلی. مربوط به محصولات LED پر قدرت به درایو فعلی ثابت مطرح خواهد شد سپس LED ثابت درایو فعلی چیست? بدون در نظر گرفتن اندازه تغییرات بار رهبری فعلی مدار همان چراغ ثابت درایو فعلی به نام باقی مانده است. اگر دیوار داخل چراغ 1W استفاده می شود، معمولا 350MA LED ثابت فعلی درایو، با هدف رهبری ثابت درایو فعلی برای بهبود زندگی رهبری است و شکست نور. انتخاب منبع جریان ثابت بر کارایی و ثبات، لامپ های دیواری در فضای باز تا آنجا که ممکن است برای انتخاب پربازده فعلی منبع ثابت، که می تواند کاهش اتلاف انرژی و درجه حرارت آن است.

محل استفاده

فاصله تابش لامپ دیوار در فضای باز با 10 1 متر است ایده آل برای دولت نورپردازی سایت های تجاری مترو گذشتن بالا نمای ساختمان، نشانه های معماری در فضای باز دیوار چراغ داخل و خارج از دیواره روشنایی سیل پانوراما. چشم انداز طبقه ساختمان مربع در فضای باز. منظره اشیاء و دیوارهای, صفحه نمایش رنگی قلم مو. می تواند به تنوع محیط داخلی و خارجی دما و رطوبت محیط وفق دهند. رنگ قرمز و سفید سفید و رنگ های سبز و رنگارنگ و اثرات دیگر.

از طریق غنی و رنگارنگ ترکیبی از نور و آب منجر به احساس هوشمند را احساس فوق العاده. نور دوران وال واشر چراغ بالا قدرت T45 با 24 با رهبری برای اجزای نور ساطع نسل جدیدی از محصولات روشنایی سبز است. راه دور رنگ به اثر در فضای باز دیوار چراغ دادن تجربه بصری جدید، مردم در vagaries از جهان رنگ غوطه ور.