صفحه اصلی > اخبار > محتوای

ایمنی لوستر

Jul 25, 2017


لوستر هستند فوق العاده خانه طراحی داخلی, اگر شما قصد استفاده از لوستر برای مبلمان خانه خود، تعداد زیادی از طراحی لوستر: زیبا، شیک، مرسوم، مد روز، منحصر به فرد، شیک، اما خرید چراغ و فانوس را نه تنها به توجه به آن زیبایی لوستر به منظور اطمینان از ایمنی داخلی، ما نیز باید خرید محصولات با کیفیت، بسیاری از مردم فقط به دنبال روند انتخاب لوستر، چراغ های آویز خود نمی داند. زیر خاص همه نحوه خرید لوستر لوستر های داخل سالن را به اشتراک بگذارید.

لوستر هستند فوق العاده خانه طراحی داخلی, اگر شما قصد استفاده از لوستر برای مبلمان خانه خود، تعداد زیادی از طراحی لوستر: زیبا، شیک، مرسوم، مد روز، منحصر به فرد, شیک, لوستر اما خرید چراغ و فانوس را نه تنها به توجه به زیبایی شناسی آن، به منظور اطمینان از ایمنی داخلی، ما نیز باید خرید محصولات با کیفیت، بسیاری از مردم فقط به دنبال روند انتخاب لوستر, لوستر چراغ های آویز خود نمی داند. زیر خاص همه نحوه خرید لوستر لوستر های داخل سالن را به اشتراک بگذارید.

چگونه در انتخاب لوستر مد:

1 عوامل روشنایی لوستر

لامپ آویز در دو نوع تک سر لوستر لوستر طولانی استفاده می شود. سابق بیشتر در اتاق خواب ها و رستوران ها استفاده می شود; لوستر آباژور سفید، لامپ مات نصب شده در هود و پراکندگی نور نرم است. دیگر پوشش دهان رو به پایین، نور به طور مستقیم به داخل لوستر لب روشن به نظر می رسد. دیگر هود تا نور را به سقف و سپس منعکس شده به را مردم احساس لطیف و آرام. فروش لوستر اول باید چک لوستر عالی مانند نام تجاری، مدل، دارای ولتاژ، تاریخ قدرت. دارای قدرت بسیار مهم است لوستر اگر قدرت لوستر انتخاب شده در استاندارد آن پوسته عایق لایه تغییر شکل و به همین ترتیب ممکن است منجر به.

2. ارتفاع عامل لوستر

ارتفاع حلق آویز، آباژور و لامپ مواد و فرم با دقت برای جلوگیری از تابش خیره کننده ناراحت کننده باعث باید انتخاب شود. لوستر معمولا در آشپزخانه و اتاق نشیمن، اتاق خواب قرار دارند و فضای بزرگ شده در محل. ارتفاع لوستر مناسب باید، لوستر Hefei شرکت دکوراسیون استفاده اختیاری ظهور لامپ دستگاه قطره، به منظور تسهیل تنظیم و انتخاب ارتفاع توصیه می کند. به عنوان مثال، مواد پلاستیکی چراغ آویز سفید برنج شکل طبیعی بدون سایه های خودسرانه، کنده کاری، از شکل مارپیچی می تواند تنظیم شود. ارتفاع لوستر مناسب باید لوستر به طور کلی از دسکتاپ حدود 55-60 سانتی و باید به منظور تسهیل تنظیم و انتخاب از ارتفاع بالا و پایین دستگاه چراغ را اختیاری.

لوستر مدرن مد مینیمالیستی، نفیس و خالص و بی عیب و نقص، ضعیف با یک اشاره از قوی بافت شفاف امنیت می شود کاملا قابل اعتماد است، هر یک از لامپ آویز مد است صاحب خود به روشن زندگی شما، امیدوارم که متوجه شده، روشن، در تمام گل آن جذابیت بیشتر مردم به سبک کلاسیک اروپایی تزئین کنید، سبک مدرن لوستر هستند که اغلب بیشتر محبوب. بازار مفهوم مدرن از تعداد زیادی از لوستر برای انتخاب بسیار بزرگ، انواع خطوط می تواند انتخاب شود. مصرف کنندگان بهترین انتخاب برای نصب چراغ های صرفه جویی در انرژی منبع نور لوستر، چون لایه آبکاری زمان طولانی به محو شدن آسان است نه به لایه آبکاری لوستر، انتخاب کنید. تمام فلز و شیشه و مواد دیگر در داخل و خارج از چراغ های آویز همان را انتخاب کنید.