صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لامپ طبقه قوی تزئینی

Sep 07, 2017


ویژگی های چراغ طبقه چیست؟

1. روشنایی را افزایش دهید. چراغ طبقه معمولا برای نورپردازی محلی استفاده می شود، نه از جامعیت سخن بگوید، در حالی که تاکید بر راحتی تلفن همراه، برای ایجاد فضای گوشه بسیار عملی است. اگر روش نورپردازی لامپ طبقه بطور مستقیم به سمت پایین حرکت کند، لامپ های کف آن برای خواندن مناسب و غیره می تواند تغییر کلی نور را در صورت نوردهی غیر مستقیم تنظیم کند. سایه لامپ طبقه باید بالای 1.8 متر بالاتر از زمین باشد.

2. سادگی مد. پوشش لامپ طبقه، نیاز به ساده و سخاوتمندانه، قوی تزئینی. گنبد نوع درام محبوب تر است، شکل چراغ، شکل فانوس نیز بیشتر استفاده می شود. لامپ های کفپوش برخی از مردم می خواهند خود را پوشش می دهند، مانند استفاده از فیلم فیلم سفید و نقاشی ساخته شده از لامپ های بزرگ، بسیار جالب است.

طبقه بندی چراغ های طبقه

1. چراغ طبقه مستقیم لامپ نور متمرکز است، اثر محلی واضح است و تاثیر آن بر ناحیه اطراف آن کوچک است. نور در سقف شفاف شده و به طور مساوی در سراسر اتاق پخش می شود. این روش نورپردازی "غیر مستقیم"، نور نرم تر است، به تحریک کوچک چشم انسان، هنوز هم می تواند تا حد قابل توجهی به مردم آرامش دهد. استفاده از این نوع لامپ ها در طرح های مدرن خانه های مدرن بسیار معمول است.

2، نوع چراغ طبقه. با استفاده از چراغ طبقه، سقف خانه بهترین سفید یا روشن است، مواد سقف ترجیحا دارای یک اثر بازتابنده خاص است. به این ترتیب، چراغ های طبقه نور بسیار نرم تر است، محدوده نفوذ بزرگ است، می تواند نور اثر نور.

در بالا یک ویژگی سبک لامپ سبک ساده است، بخش کوچکی از مقدمه ای برای همه نیست جز شما می دانید دقیق تر؟ سبک مینیمالیستی به طور کلی در جوانان، لامپ های طبقه به دلیل تمیز کردن ساده و خوب مورد استفاده قرار می گیرد، به طوری که بسیاری از جوانان مجبور نیستند بیش از حد به او فکر کنند، بنابراین این نوع ویژگی های لامپ طبقه است که مزیت او است، بسیاری از مردم سقوط من عاشق او هستم.

پوشش لامپ طبقه، نیاز به ساده و سخاوتمندانه، قوی تزئینی. در حال حاضر گنبد نوع بشکه محبوب تر است، شکل چراغ، شکل فانوس نیز بیشتر استفاده می شود. بعضی از مردم می خواهند خود را پوشش دهند، مانند استفاده از فیلم فیلم سفید و نقاشی ساخته شده از لامپ های بزرگ، بسیار جالب است. براکت لامپ طبقه از فلز، چوب روتاری یا مواد استفاده شده با فرم طبیعی ساخته شده است. انتخاب و یا ساخت براکت و پایه، لامپ های کف باید با لامپ های رنگی مطابقت داشته باشد، می تواند "شخص کوچک کت و شلوار بزرگ" یا "خوب بلند Dai کلاه" عدم تعادل از حس ". چراغ های طبقه به طور کلی در اتاق نشیمن و استراحت، با مبل، میز چای با استفاده از نور محلی و دکوراسیون تزئینی محیط زیست خانواده تنظیم شده است. اما مراقب باشید که در کنار مبلمان بلند یا در مناطقی که فعالیت را مختل می کنند قرار نگیرید.

ویژگی لامپ طبقه

1، روشنایی محلی. چراغ طبقه معمولا برای نورپردازی محلی استفاده می شود، نه از جامعیت سخن بگوید، در حالی که تاکید بر راحتی تلفن همراه، برای ایجاد فضای گوشه بسیار عملی است. اگر روش نورپردازی لامپ طبقه به صورت مستقیم به سمت پایین حرکت کند، برای خواندن مناسب است و به همین ترتیب، اگر نور غیر مستقیم روشن شود، می تواند تمام تغییر نور را تنظیم کند. سایه لامپ طبقه باید بالای 1.8 متر بالاتر از زمین باشد.

2، مد روز و مختصر. پوشش لامپ طبقه، نیاز به ساده و سخاوتمندانه، قوی تزئینی. گنبد نوع درام محبوب تر است، شکل چراغ، شکل فانوس نیز بیشتر استفاده می شود. بعضی از مردم می خواهند خود را پوشش دهند، مانند استفاده از فیلم فیلم سفید و نقاشی ساخته شده از لامپ های بزرگ، بسیار جالب است.

3. آسان برای مطابقت براکت لامپ طبقه از فلز، چوب روتاری یا مواد استفاده شده با فرم طبیعی ساخته شده است. ساخت و یا انتخاب براکت و پایه باید با لامپ رنگی مطابقت داشته باشد، لامپ های طبقه ای نمی توانند "شخص کوچک کت و شلوار بزرگ" یا "کلاه بلند بلند دای" داشته باشند.

چراغ طبقه سه ویژگی آن، به سادگی صحبت کردن، روشنایی محلی، مد بسیار مختصر و آسان برای مطابقت است. لامپ طبقه را در خانه قرار دهید، لامپ های طبقه احساس زیبایی و گرم می کنند. به عنوان یک نتیجه، مصرف کنندگان یک احساس منحصر به فرد در مورد لامپ طبقه داشته باشند. یک چراغ طبقه را انتخاب کنید، کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشید، زندگی راحت تر و زیباتر است.