صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لوستر بیشترین الگوها را دارد

Oct 13, 2017لوسترها یک طراحی داخلی داخلی شگفت انگیز هستند، اگر شما قصد استفاده از لوستر برای مبلمان خانگی خود را دارید، تعداد زیادی لوستر طراحی شده است: زیبا، شیک، مرسوم، مدرن، منحصر به فرد، شیک، اما خرید لامپ ها و چراغ ها نه تنها به توجه به آن زیبایی، لوستر به منظور اطمینان از ایمنی داخلی، ما نیز باید محصولات با کیفیت را خریداری کنیم، بسیاری از مردم فقط به دنبال روند انتخاب لوستر، که خود لوستر را درک نمی کند. در زیر برای همه برای به اشتراک گذاشتن چگونگی خرید لوستر، لوستر داخلی.

ویژگی های لوستر:

لوستر برای اتاق نشیمن مناسب است. شایع ترین لوسترها که معمولا در لوسترهای شمعدان اروپایی استفاده می شود، لوسترهای چینی، لوسترهای کریستال، لوسترهای براق، لوستر مد، فانوس های مخروطی، فانوس تخت، فانوس پوشش کمر، لوستر آویز لامپ پنج عددی لوستر، فاننونولیا مانند لوستر زیتون لامپ آویز تک سر و لوستر دوگانه در اتاق خواب استفاده می شود، Chandelier سابق در اتاق نشیمن استفاده می شود. ارتفاع نصب لوستر نباید کمتر از 2.2 متر از زمین باشد.

چگونگی انتخاب لوستر مد:

1، عوامل روشنایی لامپ

لوستر در دو نوع لوستر تک سر و لوسترهای بلند در اتاق خواب استفاده می شود. سابق بیشتر در اتاق خواب و رستوران استفاده می شود؛ لوستر دارای یک لامپ سفید است، لامپ مات شده در هود نصب شده است و پراکندگی نور نرم است. لوستر دیگر پوشش دهان به سمت پایین است، روشنایی به طور مستقیم به داخل، به نظر می رسد لب روشن است. دیگر هود است، نور به سقف، و سپس منعکس شده تا مردم را احساس آرام و نرم. لوستر خرید ابتدا باید آرم لوستر، مانند نام تجاری، مدل، ولتاژ نامی، قدرت امتیاز را بررسی کنید. قدرت امتیاز به ویژه مهم است، اگر قدرت لوستر انتخاب شده از استاندارد فراتر رود، لوستر ممکن است منجر به پوسته، تغییر شکل لایه عایق و غیره شود.

2. عامل ارتفاع لوستر

ارتفاع حلق آویز، لامپ لامپ، مواد لامپ و شکل باید به دقت انتخاب شوند تا از بروز خیره کننده ناخوشایند جلوگیری شود. لوستر ها معمولا در آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب، و فضای بزرگ در محل قرار می گیرند. ارتفاع لوستر باید مناسب باشد، توصیه می شود که نور لامپ را انتخاب کنید که می تواند بلند شود و ارتفاع آن را افزایش دهد. به عنوان مثال، مواد پلاستیکی لامپ آویز سفید سفید برنج، لوستر شکل طبیعی بدون حکاکی، دلخواه، سایه شکل مارپیچی می تواند خودسرانه تنظیم می شود. ارتفاع لوستر باید به طور کلی از دسکتاپ حدود 55 تا 60 سانتیمتر باشد و باید دستگاه لامپ را به صورت اختیاری بالا و پایین بیاورد تا تنظیم و انتخاب ارتفاع را تسهیل کند.

لوستر مدرن، با نفوذ، بی نظیری بی نظیر، ضعیف با ردی از نفوذ پذیری قوی، بافت، امنیت می تواند کاملا قابل اعتماد باشد، هر لامپ آویز مد دارای صاحب خود است، برای روشن شدن زندگی خود، امیدوار است که متوجه، روشن، در شکوفه کامل خود جذابیت، اغلب مردم نمیخواهند به سبک کلاسیک اروپایی تزئین شوند، لوستر لوسترهای سبک مدرن اغلب محبوب هستند. بازار دارای یک حس مدرن از تعداد زیادی لوستر است، برای انتخاب بسیار بزرگ، انواع خطوط را می توان انتخاب کرد. مصرف کنندگان بهترین انتخاب را برای نصب منبع نور نوری برای صرفه جویی در انرژی از لوستر انتخاب می کنند، انتخاب لنز پوشش لوستر، لوستر را به دلیل لایه ای از زمان پوشیدن آسان است. تمام فلزات و شیشه و دیگر مواد داخل و خارج از لامپ یک آویز را انتخاب کنید.