صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لوستر جو غذا می کند بسیار خوب

Sep 18, 2017


می توانید اتاق بدون لوستر، آن نه تنها اتاق روشن، اما همچنین اتاق تمام طعم هر انتخاب لامپ آویز برجسته، همه باید همکاری با سبک دکوراسیون کل، اثر نهایی اتاق می تواند خوب باشد.

رستوران ترین نیاز لوستر, لوستر خلاق می توانید فضای غذا بسیار خوب است تبادل دو تن از مردم حمایت می کنند، احتمال دارد که نتیجه نهایی مکالمه را تحت تاثیر قرار این لوستر کوچک ، انتخاب لوستر, لوستر باید در نظر گرفته شود از قبل, نمی تواند درهم و برهم.

بسیاری از شرکت های ذوق متعهد به ایجاد یک محیط آرام، این می تواند یک فرد خلاق ارتقاء نرخ، اجازه دهید فرد به شرکت، ناخودآگاه شروع به فکر کردن به چه کار امروز و لوستر خوب، ایجاد محیط کار مورد استفاده قرار خواهد قلم dotting چشم; روشن است که لوستر خوب بسیار مهم است.

سبک ساده در حال حاضر مردم مانند بسیار زیاد است، بنابراین ساده آویز چراغ نیز بسیاری از مردم را انتخاب کنید! لوستر و نور را به ما می دهد و اثر تزئینات است. لوستر اگر چه لوستر ساده، بلکه بسیاری از نوع آه و سپس زیر مجموعه کمی با هم به دیدن نوار معرفی نوع لامپ آویز ساده! درک این هجری را می خواهید! امید می تواند کمک به همه آه!

چراغ های آویز: لوستر در داخل سقف نورپردازی های تزئینی حلق آویز لوستر است هنوز هم بسیاری از سبک، لوستر چه به سیم و یا حلق آویز آویزان توسط آهن در نصب و راه اندازی زمان است نه حلق آویز بیش از حد کم لوستر این مانع عادی نزد مردم یا خیره کننده.

توسط لوستر اتاق ناهار خوری، به عنوان مثال، در ارتفاع طراحی سقف اتاق ناهار خوری استخر چراغ روی میز را تشکیل می، اما جدول نمایش جمعیت را مانع خواهد شد. در حال حاضر بسیاری از آویز چراغ آویز با تعدیل بهار و یا ارتفاع نصب شده است، می تواند مناسب برای ارتفاع های مختلف از طبقه و نیاز.

لوستر است هنوز هم بسیاری از سبک و سپس در مکان های مختلف استفاده از لوستر متفاوت، لوستر بیشتر مورد استفاده هستند: اروپا شمعدان لوستر لوستر چینی کریستال لوستر, لوستر نزدیکشان مد لوستر، فانوس های مخروطی شکل اشاره تخت فانوس کمر پوشش فانوس چراغ های آویز توپ پنج چنگال، فانوس ماگنولیا مانند زیتون لوستر.

لوستر کریستال هستند مناسب تر برای استفاده در اتاق نشیمن و رستوران فضایی نسبتا بزرگ است، در اتاق خواب ما معمولا لوستر آویز چراغ و لوستر های طولانی استفاده می شود دو استفاده لوستر تک اتاق خواب، مورد استفاده در ناهار خوری اتاق و دو لوستر این است که در اتاق نشیمن اتاق رستوران استفاده می شود. هنگام نصب لوستر توجه به ارتفاع در پایین ترین نقطه لوستر کمتر از 2.2 متر بالاتر از سطح زمین نیست.

ملاحظات نصب لوستر

در نصب، لازم است برای تعیین فرم لوستر با توجه به ارتفاع لایه است، لامپ آویز به لایه هنوز بسیار خواستار لوستر اگر ارتفاع لایه پایین این است که مناسب برای لوستر بزرگ. اگر سطح بالایی از خانه، شما آزادانه لوستر سبک و شکل، می تواند منحنی، گرد، مربع، شکل و سقف منطقه بزرگ می توانید کاهش ارتفاع لایه می توانید انتخاب کنید.