صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لامپ طبقه ای، تاب می خورد

Nov 03, 2017


چراغ طبقه تنها به عنوان روشنایی محلی، نمی تواند کل فضا را در نظر بگیرد، و تلفن همراه مناسب می تواند به طور موثر برای منطقه محلی برای ایجاد یک اثر گرم است. اگر روش نورپردازی لامپ طبقه به صورت مستقیم به سمت پایین حرکت کند، برای خواندن مناسب است و به همین ترتیب، اگر نور غیر مستقیم روشن شود، می تواند تمام تغییر نور را تنظیم کند. لامپ چراغ طبقه باید زیر 1-2-1.8 متر بالاتر از زمین باشد.

چراغ طبقه دارای یک نقطه کانونی از گنبد، ساده و سخاوتمندانه، ظاهر زیبا، تزئینی قوی است. در حال حاضر گنبد نوع بشکه محبوب تر است، شکل چراغ، شکل فانوس نیز بیشتر استفاده می شود. لامپ های کف شما همچنین می توانید پوشش های خانگی، مانند استفاده از فیلم سفید سفید و نقاشی ساخته شده از لامباس های بزرگ، بسیار جالب توجه کنید.

براکت لامپ طبقه از فلز، چوب روتاری یا مواد استفاده شده با فرم طبیعی ساخته شده است. انتخاب و یا ساخت براکت و پایه، باید با لامپ های رنگی سازگار باشد، می تواند "شخص کوچک کت و شلوار بزرگ" یا "خوب بلند Dai کلاه" عدم تعادل از حس ".

لامپ گوشه، همچنین به لامپ طبقه و غیره متعلق است، همچنین اندازه بزرگتر از لامپ است، اما به صندلی بالا و پایین اضافه شده است. از عملکرد لامپ گوشه و چراغ طبقه همان، از مدل سازی، به نظر می رسد بیشتر آرام و ظریف است، اغلب بطری، استوانه ای بدن، لامپ طبقه با چارچوب یا گنبد بشکه ای شکل، برای مبل یا گوشه مبلمان، بسیار زیبا.

مفهوم و ویژگی لامپ طبقه

هنگامی که شما تلویزیون را تماشا می کنید، می توانید مجموعه ای روی میز روی مبل قرار دهید یا یک لامپ طبقه بر روی زمین قرار دهید، لامپ های طبقه ای که یک نور خفیف را خاموش می کنند تا نور صفحه تلویزیون را به سوزش چشم کاهش دهد.

اتاق نشیمن با مبل می تواند یک چراغ طبقه در پشت مبل را تزئین نماید. نه تنها برای اطمینان از خواندن خواسته های خود، بلکه بر خانواده تماشای تلویزیون تاثیر نمی گذارد. ارتفاع لامپ طبقه به طور کلی 115-135 سانتی متر است، اگر شما می توانید ارتفاع یا سایه زاویه بهترین را تنظیم کنید. شکل و رنگ این چراغ باید با مبلمان اتاق نشیمن سازگار باشد.

در صورت لزوم، می توانید نور را روی کف قرار دهید، به عنوان نور پس زمینه استفاده می شود، ارتفاع لامپ می تواند قطر دیافراگم را تغییر دهد، به طوری که برای کنترل قدرت نور، ایجاد زیبایی ناهموار باشد.

بسیاری از مردم عادت خواندن و نوشتن در شب دارند، لامپ های کف اتاق خواب صمیمی است، بنابراین راحت است یک مطالعه کوچک در اتاق خواب بدون مزاحمت خانواده را فشار دهید. شما می توانید یک میز کوچک را با تخت طراحی کنید، شما همچنین می توانید قفسه کتاب دو طبقه را در هوا تعبیه کنید، علاوه بر یک لامپ طبقه، یک مطالعه گرم و مختصر کوچک در اتاق خواب است.