صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لامپ طبقه ای شفاف و سخاوتمندانه است

Sep 27, 2017

چراغ طبقه: نام انگلیسی: چراغ طبقه! این معمولا به لامپ طبقه و لامپ طبقه مستقیم به تقسیم می شود. به طور کلی در اتاق نشیمن و منطقه استراحت، با مبل، میز چای با استفاده از برای دیدار با نورپردازی محلی و دکوراسیون تزئینی نیازهای محیط زیست خانواده است. لامپ های طبقه در حال حاضر محبوب در برخی از طراحی مدرن مینیمالیستی خانه، مد مدل های منحصر به فرد و استفاده راحت بیشتر اجازه عمومی بیشتر و بیشتر، استفاده از این نوع لامپ بسیار معمول است.

چراغ طبقه معمولا برای نورپردازی محلی استفاده می شود، نه از جامعیت سخن بگوید، در حالی که تاکید بر راحتی تلفن همراه، برای ایجاد فضای گوشه بسیار عملی است. اگر روش نورپردازی لامپ طبقه بطور مستقیم به سمت پایین حرکت کند، لامپ های کف آن برای خواندن مناسب و غیره می تواند تغییر کلی نور را در صورت نوردهی غیر مستقیم تنظیم کند. سایه لامپ طبقه باید بالای 1.8 متر بالاتر از زمین باشد.

پوشش لامپ طبقه، نیاز به ساده و سخاوتمندانه، قوی تزئینی. گنبد نوع درام محبوب تر است، شکل چراغ، شکل فانوس نیز بیشتر استفاده می شود. لامپ های کفپوش برخی از مردم می خواهند خود را پوشش می دهند، مانند استفاده از فیلم فیلم سفید و نقاشی ساخته شده از لامپ های بزرگ، بسیار جالب است.

براکت لامپ طبقه از فلز، چوب روتاری یا مواد استفاده شده با فرم طبیعی ساخته شده است. ساخت و یا انتخاب براکت و پایه باید با لامپ های رنگی مطابقت داشته باشد، نمی تواند "شخص کوچک کت و شلوار بزرگ" یا "کلاه بلند بلند Dai" را از نظر عدم تعادل داشته باشد.

لامپ طبقه به طور کلی توسط لامپ آویز، براکت، پایه سه بخش، به طور کلی در اتاق نشیمن و منطقه استراحت، با مبل، میز چای با استفاده از نور پردازی و دکوراسیون تزئینی نیازهای محیط زیست خانواده است. چراغ طبقه معمولا برای روشنایی محلی استفاده می شود، چراغ های طبقه به طور کامل صحبت نمی کنند، در حالی که تاکید بر راحتی تلفن همراه، ایجاد یک فضای گوشه بسیار عملی است. اگر روش نورپردازی لامپ طبقه بطور مستقیم به سمت پایین حرکت کند، لامپ های کف آن برای خواندن مناسب و غیره می تواند تغییر کلی نور را در صورت نوردهی غیر مستقیم تنظیم کند. سایه لامپ طبقه باید بالای 1.8 متر بالاتر از زمین باشد.

چراغ طبقه به طور کلی بر روی گوشه ی مبل قرار می گیرد، چراغ لامپ طبقه نرم است، شب تلویزیون را تماشا می کند، اثر بسیار خوب است. لامپ لامپ لامپ های کف لامپ مواد غنی در انواع است، مصرف کنندگان می توانند با توجه به تنظیمات خود را انتخاب کنید. بسیاری از مردم مانند یک چراغ طبقه با یک آشپزخانه کوچک، مانند تلفن ثابت را می توان در یک آشپزخانه کوچک قرار داده شده است.

هنگام خرید لامپ طبقه، ارتفاع سقف را به 1.70 متر، لامپ طبقه بالا 1.80 متر متصل کنید. برای مثال، ارتفاع سقف بیش از 2.40 متر بهتر است، لامپ های طبقه ای اگر سقف کم باشد، نور تنها می تواند بر روی آن تمرکز کند منطقه محلی، باعث می شود مردم احساس کنند که نور به اندازه کافی نرم نیست. در همان زمان، استفاده از چراغ طبقه، سقف در خانه بهتر است سفید یا روشن، مواد سقف بهتر است با یک اثر بازتاب خاص.

لامپ طبقه مستقیم با لامپ آشنایی دارد، در خرید هیچ مشکلی وجود ندارد. توجه داشته باشید، با این حال، که سایه بهتر از چشم پایین است، به طوری که لامپ باعث ایجاد ناراحتی چشم نمی شود. علاوه بر این، کنتراست نور درونی نیز مونتاژ شده است تا بارگذاری چشم را افزایش دهد، چراغ های طبقه تا آنجا که ممکن است برای انتخاب نور می تواند به لامپ طبقه تنظیم شود. با توجه به غلظت خط مستقیم نور استفاده کنید، بهتر است از موقعیت خواندن در نزدیکی آینه و محصولات شیشه ای اجتناب کنید، بنابراین برای جلوگیری از انعکاس باعث ناراحتی می شود.

اگر میخواهید فلیپ فلاش را خریداری کنید، ممکن است به یک فروشگاه لامپ آوانگارد یا فروشگاه خانه نگاهی بیندازید، به این ترتیب مدل لامپ طبقه مدل را نگاه کنید. می توان گفت این نوع چراغ طبقه، برای روشنایی استفاده نمی شود، در خانه ظاهر می شود، بیشتر شبیه "مجسمه نور" در محیط است. البته، برای خرید این نوع چراغ طبقه، آن را در نظر بگیرید و سبک کلی سازگاری خانه. به عنوان مثال، گل گلدانی گل گلدان زیبا، لامپ کلاسیک زیبا و مبلمان مدرن با ظرافت سبک، کاملا متضاد است.