صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چراغ طبقه مناسب نور اتاق محلی نیازمند است

Oct 24, 2017در حال حاضر لامپ های فلورسنت و نورپردازی های رشته ای ویژگی های ساده دیگر نمی توانند نیازهای مردم را برآورده سازند، بنابراین بازار نوع جدیدی از روشنایی محلی را معرفی کرده است، این لامپ طبقه است. سبک لامپ طبقه بسیار است، زمانی که آن را با لامپ، لامپ های کف لامپ فریم لنز می تواند اثر که خانه تزئین بازی. و نور لامپ طبقه بسیار نرم است، مناسب برای ابزارهای روشنایی محلی مناسب است، به طور کلی در محل اتاق نشیمن، مطالعه و مکان های دیگر قابل اجرا است.

چراغ طبقه به عنوان ابزار روشنایی محلی استفاده می شود، تمرکز بر راحتی تلفن همراه، بلکه ایجاد یک گوشه ای از فضای بسیار کاربردی است. لامپ طبقه پایین، لامپ طبقه مناسب برای خواندن و سایر فعالیت های متمرکز، اگر روشنایی غیر مستقیم می تواند تغییرات کلی نور را تنظیم کند. لامپ چراغ طبقه به صورت مختصر و سخاوتمندانه، تزئینی بسیار قوی است. در حال حاضر، گنبد بشکه محبوب تر است، مانند برخی از فانوس شکل، چراغ شکل نیز بسیار. بعضی از مردم دوست دارند دست خودشان را بگذارند، لامپهای طبقه مانند استفاده از فیلم فیلم سفید و نقاشی ساخته شده از لامپ بزرگ، به نظر می رسد بسیار جالب است. لامپ طبقه به طور کلی در اتاق نشیمن و منطقه استراحت، و مبل، جدول جوش جدول چیده شده قابل اجرا است. برای دیدار از نورپردازی و دکوراسیون محلی اتاق برای زیبایی نیازهای محیط خانواده.

تنوع عملکرد لامپ طبقه دارای نقش برجسته، راحت و مبل، میز، میز چای و دیگر ترکیبات مبلمان، برجسته مد و سبک ظریف است. در همان زمان، لامپ طبقه قیمت لامپ طبقه به طور کلی بالا نیست، شرایط اقتصادی نیز خانواده های معمولی را می توان بسیار آسان برای خرید. چراغ طبقه به عنوان دکوراسیون منزل انتخاب خوبی است. علاوه بر این، لامپ طبقه روشنایی محلی عملکرد بسیار خوب است، من امیدوارم که شما می توانید در زندگی یک برنامه خوب است.

ویژگی لامپ طبقه

چراغ طبقه معمولا برای نورپردازی محلی استفاده می شود، نه از جامعیت سخن بگوید، در حالی که تاکید بر راحتی موبایل، لامپ های کف برای ایجاد یک فضای گوشه ای بسیار کاربردی است. اگر روش نورپردازی لامپ طبقه به صورت مستقیم به سمت پایین حرکت کند، برای خواندن مناسب است و به همین ترتیب، اگر نور غیر مستقیم روشن شود، می تواند تمام تغییر نور را تنظیم کند. سایه لامپ طبقه باید بالای 1.8 متر بالاتر از زمین باشد. پوشش لامپ طبقه، نیاز به ساده و سخاوتمندانه، قوی تزئینی. گنبد نوع درام بیشتر محبوب است، شکل چراغ، لامپ طبقه فانوس شکل نیز بیشتر استفاده می شود. بعضی از مردم می خواهند خود را پوشش دهند، مانند استفاده از فیلم فیلم سفید و نقاشی ساخته شده از لامپ های بزرگ، بسیار جالب است. براکت لامپ طبقه از فلز، چوب روتاری یا مواد استفاده شده با فرم طبیعی ساخته شده است. لامپ های کف تولید و یا انتخاب براکت و پایه، باید با لامپ های رنگی هماهنگ باشد، می تواند "شخص کوچک کت و شلوار بزرگ" یا "خوب بلند دای کلاه" حس عدم تعادل را ندارد.

روش نصب لامپ طبقه

علاوه بر حلق آویز طیف گسترده ای از لوسترهای بزرگ و لامپ های دیواری، مانند لامپ چراغ طبقه را می توان به تنهایی نصب کرد. اگر چه روش نصب هر نوع چراغ قوه بسته به طراحی محصول کمی متفاوت است، اما اغلب یکسان است. ما فقط نیاز به توجه به نکات زیر هنگام نصب لامپ طبقه: 1، قبل از نصب دقیقا خواندن نقشه های نصب و راه اندازی، و ابزار ابزار مشترک، لامپ طبقه مانند دهان تخت فیلیپس پیچ گوشتی، چکش و غیره. بهتر است که قطعات را بعد از باز کردن مخلوط نکنید، در صورتی که قطعات مشابه بیشتر باشد، نقشه ها یک نمودار مقایسه اندازه ابعاد، استفاده از قطعات را به ارمغان می آورند، قطعات مختلف را بسیار آسان می توان تشخیص داد. 2، هنگامی که بازرسی از صفحه آسیب دیده است، می تواند با مکمل بازرگان تماس بگیرد. برای نصب پیچ ها، قطعات غیر اکسیژن، محل شفت چوب لامپ های کف، راهنمای چاه خوب است، موقعیت قطعات نگران نباشید. باید توجه داشته باشید، در قسمت های اشتباه اتفاق نمی افتد و سپس به طور مرتب پیچیده می شود، در غیر این صورت به راحتی ورق آسیب دیده، نصب اغلب ناپایدار، شیب و غیره. 3، معمولا لامپ طبقه باید یک شاسی چدنی داشته باشد، از سطح اندازه پایه کمی کوچکتر است، با بالاترین قسمت قطعات بعدی باید باشد: مهره اتصال شاسی، شاسی چدنی، پایه، لامپ میله، لامپ، لامپ، پلاستیک اتصال دهنده ها، لامپ ها.