صفحه اصلی > اخبار > محتوای

لوستر شیشه ای می تواند به ایجاد یک فضای بزرگ

Jul 01, 2017

هنگامی که ما تزئین خانه، ما اغلب لوستر زیبا و عملی دو چیز انتخاب کنید. شاهديد امروز، برای هر کس به نفع آه ~ ~ ~ لوستر اظهارات نصب فشار به همه ~ ~ ~

در دکوراسیون خانه جواهر و شیشه ای یکی از محبوب ترین محصولات لوستر اما شیشه نیست، می تواند پس از همه، و دیگر مواد لوستر این زمان در مقایسه با شیشه ای نصب لوستر اظهارات بسیار مهم است و ما باید قبل از نصب برخی از نصب لوستر توجه ویژه به این موضوع برای جلوگیری از حوادث غیر ضروری درک ~ ~ ~ چنین است، برای کسب اطلاعات در مورد نصب لوستر اظهارات آن ~ ~ '' '

شیشه به دلیل غنی آن رنگ، تزئینی اثر خوب و بیشتر و بیشتر مورد استفاده در دکوراسیون لوستر است. با شیشه به لوستر، اگر چه خوب و عملی، لوستر و اما در تصمیم به استفاده از شیشه به لوستر قبل از نیاز به انتخاب دکوراسیون شیشه ای.

1 مزایای لوستر

شیشه ای اثر بزرگ فضا، اگر ارتفاع بسیار بالا شما آینه شیشه ای می توانید استفاده کنید به لوستر، کاهش حس فضا فشار است. چون شیشه منعکس کننده توانایی نور با نور، بهتر است در همان زمان لوستر فضای بزرگ می توانید ایجاد کنید.

2 انتخاب مواد شیشه ای

انواع شیشه که شیشه سندبلاست شیشه به دلیل اثر تزئینی خصوص خوب است، مواد خوب به لوستر است. علاوه بر این، برای ایمنی استفاده از شیشه در شیشه های حفاری و سایر نقاط است که به راحتی نهفته باید استفاده شود. در حال حاضر، چین شیشه ای و شیشه های چند لایه شیشه ایمنی فراهم می کند.

3، ضخامت شیشه ای مورد نیاز است

لوستر در استفاده از مواد شیشه ای وجود دارد خيلي مهمي است ضخامت محدود، چون شیشه از عمده برای ایمنی دلیل لوستر ضخامت شیشه ای به طور کلی کنترل در 5-8 میلی متر.

لوستر برای راهرو لوستر لوستر استفاده می شود اما حتی اگر آنها را از فلز، چوب و یا گچ ساخته می شوند آنها نمی تواند استفاده از شیشه در لوستر،.

لوستر توالت می تواند استفاده از رنگ شیشه ای، نه محو و نقش آینه افزایش اثر تزئینی.

چون شیشه ای ضعیف مقاومت در خم و شکسته است هنگام استفاده از لوستر در اتاق نشیمن عرض شیشه حداقل ممکن است.

نصب لوستر باید با احتیاط

شیشه ای خود است نسبتا شکننده در لوستر، نصب آسان به صدمه دیده است اگر آن سقوط کرد. بنابراین، تمرکز نصب لوستر این است که اطمینان حاصل شود که شیشه ای سقوط خواهد کرد. در اینجا این است که نگاه لوستر که شیشه نمی افتند چه می تواند انجام شود.

لوستر 1، روش ثابت

روش 1: روش های چسب

بالا با پایه دلسرد شدن و سپس دلسرد شدن در لایه مهر، متداول Jiufei blockboard شیشه ای بالا و سپس مهم است.

روش 2: مدل سازی روش فشار

با blockboard پس از شکل شیشه قرار داده تا شما نیز می توانید استفاده کنید خطوط چوبی را فشار شیشه ثابت، شما نیز می توانید استفاده از فولاد ضد زنگ پلیت شکل ثابت.

سه روش: با تثبیت ناخن

ناخن ثابت است و لوستر شیشه ای نصب شده بر روی صفحه اصلی با ناخن تبلیغات.

2، اقدامات احتیاطی نصب لوستر شیشه ای

نصب طبقه قبل از نصب

لوستر مشترک را نقطه این است که باید بازی طبقه، به طور کلی blockboard 9% با تخته سه لا.

همه در معرض در معرض جوش، بشقاب شیشه ای باید قبل از زنگ رنگ نصب شده. چوب قاب و ساختار سطح تماس باید درمان ضد خوردگی دلسرد شدن بدون چسب و رنگ قلم مو به محافظ 2 تا 3 درجه است.

حفاظت از لوستر شیشه ای و تمیز کردن

چه در شیشه ای مراحل نصب لوستر, لوستر و یا پس از نصب باید با توجه به حفاظت از شیشه ای پرداخت. علاوه بر این، پس از نصب برای اولین بار علاوه بر این برای تمیز کردن، در آینده به طور منظم باید به تمیز. برای اطمینان از ایمنی و زیبایی لوستر.

1، نصب و راه اندازی شیشه صفحه به آرامی

نصب و راه اندازی شیشه باید توجه به دقت، شیشه و رنگ شیشه را لمس نمی پرداخت رنگ، دست زدن باید دستکش برای جلوگیری از خارش می پوشند. شیشه بزرگ می تواند با دار شیشه ای محو.

2 منظم تمیز کردن لوستر

با توجه به لوستر رسوب درجه برای تعیین تعداد و چرخه، حداقل یک بار در سال برای تمیز کردن.

3 موقع تعمیر جایگزینی

اگر درزگیر یافت می افتند یا آسیب دیده، آن بی درنگ تعمیر تعویض یا باید. به طور منظم بررسی تحمل بار فلزی درون لوستر, لوستر اگر زنگ زنگ رنگ باید. هنگامی که شما پیدا کردن شیشه ای سست است، لازم است دلایل و تعمیر و یا جایگزینی است.

4 ترک بی درنگ باید تقویت شود که در بر داشت

5, شرایط ویژه توجه به بررسی

هنگامی که زلزله و آتش سوزی و دیگر بلایای طبیعی فاجعه پس از لوستر به انجام بازرسی جامع. علاوه بر این، لوستر موقع استفاده عادی هر 5 سال است به انجام بازرسی جامع.