صفحه اصلی > اخبار > محتوای

هستند بسیاری از سبک های لوستر

Sep 07, 2017


در حال حاضر، بسیاری از سبک های لوستر در بازار لوکس و با شکوه، و ساده و شیک وجود دارد. اما چراغ های آویز شیک تر باعث قلب جوان به مفتون است زیرا یکپارچه در لوستر، دکوراسیون داخلی نه تنها می تواند دستیابی به زیبایی اثر, اما همچنین بسیار عملی لوستر توسط مصرف کننده بسیاری از نفع و علاقه.

لوستر ترکیب عناصر معاصر و جستجوی ساده و جایگزین و شیک لوستر هستند. آن را به طور کلی مورد استفاده در مواد است حس قوی از فلز، همراه با طعم جایگزین شیشه ای. عمدتا در فلز و سفید رنگ، به ویژه مناسب برای دکوراسیون خانه باد ساده برای تزئین collocation. او شیوه بیان بسیاری از دستیابی به سادگی لوستر پیگیری نفع جایگزین مصرف کنندگان و مانند.

لوستر به طور گسترده در خانوارها، به دلیل مزایای آن برای جذب مردم استفاده می شود. او انواع اشکال، ارزان، و نه به عنوان دشوار است برای تمیز کردن، با تمام انواع رنگ برای شما انتخاب کنید، لوستر، هم بیشتر محبوب در میان جوانان است.

در خانه دکوراسیون، لوستر نقش مهمی در تزئین. و اتاق نشیمن است علاوه بر انتخاب لامپ آویز اتاق نشیمن بسیار مهم است به خارج از اتاق خواب ماندن طولانی ترین محل سبک نیز بسیاری از مثلا: کریستال لوستر, لوستر چینی, لوستر اروپایی سر لوستر کاغذ و غیره ، مانند عاشقانه مانند گرم، به طور خلاصه می خواهید روشن و راحت است. لوستر هر فرد با توجه به خود تنظیمات، شخصیت، دکوراسیون سبک انتخاب لامپ آویز های مورد علاقه خود را بنویسید.

1 در انتخاب لوستر از یک طرف به در نظر گرفتن ارتفاع اتاق و محیط داخلی ضخامت لوستر باید کمتر از حداکثر قطر لوستر یک سوم سطح از بالای ارتفاع خالص و ضخامت پوشش لوستر مناسب تر از 1 است. از سوی دیگر با توجه به کیفیت لامپ پرداخت. یکی است به آویز بالای لامپ آن باید حمل وزن کل چراغ آویز با کیفیت بسیار مهم است. به طور کلی لوستر کیفیت خوب لامپ فوق آویز فلزی ضخیم تر است. دوم به شیشه در لوستر و یا تقلید از کیفیت بلور از رنگ، روشنایی مواد خوب را انتخاب کنید. سوم این است که ببینید لوستر محصولات مرتبط با لوازم جانبی، مانند قطعات پلاستیکی، اگر چه این جزئیات، اما چگونه به انتخاب لوستر است بسیار مهم است, خوب قطعات پلاستیکی عایق خوب ضد احتراق تابع، این امنیت خانواده است ، باید تضمین پس این بسیار مهم است مواد بعدی نیست آسان به نرم افزار، آسان نیست برای تغییر رنگ و این ویژگی آن است، مصرف کنندگان لوستر در نحوه انتخاب حلق آویز روشنایی باید با توجه به پرداخت.

از ستون با توجه به ارتفاع خانه، انتخاب مناسب لوستر 2، با توجه به اندازه خانه، لوستر مناسب را انتخاب کنید. کف 2.2 متر ارتفاع در پایین لوستر است مطمئن شوید.

3، را انتخاب کنید با توجه به سبک دکوراسیون خانه، سبک مناسب لوستر. اگر سبک دکوراسیون خانه اروپایی, سبک مربوطه لوستر را انتخاب کنید.

4. بخش اصلی آویز چراغ برق بازرسی. بنابراین در خرید لوستر مصرف کنندگان پرداخت باید توجه ویژه به ایمنی قطعات لامپ آویز لوستر لوستر بسیاری در مواد آهن استفاده می شود، هدایت محصول است به قوی، است.

5, بهترین خرید لوستر می تواند منبع نور نصب شده انرژی لامپ و یا لوستر، تا آنجا که ممکن است هنوز به لایه آبکاری لوستر, لوستر آبکاری لوستر لایه تزئین شده روز به روز استفاده از آسان به را انتخاب کنید اکسیداسیون افت موثر بر ظاهر محصولات.

6، آویز چراغ نگهداری به طور کلی لوستر زیبا تر معمولا که مدل سازی پیچیده تر و آباژور اگر لامپ های مرطوب و گرد و خاکی، اغلب زنگ، رنگ، آباژور پاک توسط گرد و غبار تاریک است. بهترین استفاده از آب برای تمیز کردن لامپ، یک پارچه مرطوب بلافاصله پس از نور پاک، لوستر زیرا حرارت لامپ به راحتی پشت سر هم استفاده نمی.

لوستر سبک هستند انواع بسیاری از راه های برای انتخاب لوستر بدون توجه به نحوه انتخاب هدف نهایی این است که نور و زیبایی از بهترین ترکیب فوق سری کوچک ساده خلاصه نمی دانم اگر هیچ کمک برای انتخاب شما وجود دارد!