صفحه اصلی > اخبار > محتوای

هستند بسیاری از سبک های لوستر

Aug 16, 2017


در دکوراسیون خانه لوستر تزئینی نقش مهمی بازی کند. و پس از انتخاب لوستر اتاق نشیمن بسیار مهم سبک است همچنین بسیاری مانند اتاق نشیمن است علاوه بر اتاق خواب خارج از طولانی ترین جایی برای اقامت,: کریستال لوستر لوستر چینی اروپا لوستر لوستر پوست سر، و غیره., مثل عاشقانه مانند گرم، همیشه می خواهید روشن و راحت است. لوستر هر کس می تواند با توجه به خود تنظیمات, شخصیت, دکوراسیون سبک نوع لوستر های مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

1 در انتخاب لوستر از یک طرف به در نظر گرفتن ارتفاع اتاق و محیط داخلی ضخامت لوستر باید کمتر از یک سوم قطر حداکثر لوستر لوستر لوستر پوشش از بالای ارتفاع خالص و لوستر نسبت از 1 بیشتر مناسب از سوی دیگر توجه به کیفیت لامپ خود را مشاهده کنید. اول، نگاهی به بالای آویز، آن باید حمل وزن کل چراغ آویز با کیفیت بسیار مهم است. در کیفیت کلی, خوب لامپ فوق آویز فلزی بیشتر ضخیم تر. دوم، در قلم بالا شیشه ای و یا تقلید از کیفیت کریستال، از رنگ، روشنایی نگاه، لوستر انتخاب مواد خوب است. سه نگاه لوستر محصولات مرتبط با لوازم جانبی، مانند قطعات پلاستیکی، اگر چه این جزئیات، اما چگونه به انتخاب لوستر است نکته بسیار مهم خوب قطعات پلاستیکی عایق خوب باید به عملکرد ضد سوزش که خانه امن است تضمین شده، لوستر این بسیار مهم است به دنبال مواد خوب نیست آسان به نرم افزار، آسان نیست برای تغییر رنگ، و غیره، این ویژگی آن مصرف کنندگان در انتخاب نحوه توجه به روشنایی است.

2، را انتخاب کنید با توجه به اندازه خانه، لوستر مناسب از ستون; با توجه به ارتفاع خانه لوستر مناسب را انتخاب کنید. برای اطمینان از اینکه زمین را به پایین ترین نقطه لوستر 2.2 متر ارتفاع است.

3، با توجه به سبک دکوراسیون خانه به سبک لوستر را انتخاب کنید. اگر سبک دکوراسیون خانه اروپایی, لوستر سبک مربوطه را انتخاب کنید.

4 بخش اصلی لوستر از بازرسی. لوستر های بسیاری ساخته شده از آهن مواد، محصول هدایت قوی، تا زمانی که خرید مصرف کنندگان لوستر توجه ویژه ای به برخی از ویژگی های ایمنی لوستر بپردازد.

5, خرید لوستر هنگام خرید بهترین را می توان نصب شده انرژی نور منبع و یا همراه با لوستر, لوستر تا آنجا که ممکن است و نه انتخاب لوستر آبکاری سطوح لوستر در استفاده روزانه از آسان به وجود دارد پاییز زیبا محصول

6، نگهداری لوستر لوستر عمومی زیباتر هستند معمولا پیچیده تر شکل و آباژور، اگر گرد و غبار و گرد و غبار لامپ اغلب آسان برای زنگ, Diaoqi سایه به علت گرد و غبار و تبدیل شدن به طور فزاینده ای تیره هستند. لامپ با آب تمیز، چون پشت سر هم آب دمای بالا به راحتی نیست بلافاصله پس از روشن کردن یک لامپ با یک پارچه مرطوب به پاک کردن، باید.

بسیاری از سبک های لوستر، راههای زیادی برای انتخاب لوستر, لوستر بدون توجه به چگونه انتخابات است هدف نهایی روشنایی و بهترین ترکیب زیبایی وجود دارد.