صفحه اصلی > اخبار > محتوای

دیوار لامپ صرفه جویی در انرژی آلودگی

Aug 16, 2017

چراغ های دیواری نصب شده در دیوار داخلی روشنایی روشنایی تزئینی نه تنها ما روشن بدهید اما همچنین اتاق افزایش می دهد که حس زیبایی و عاشقانه, دکوراسیون منزل است بخشی جدایی ناپذیر از ویژگی های چراغ های دیواری که ، زیر به معرفی معرفی.

در تصور مردم بسیاری از چراغ های دیواری در خانه تقریبا غیر ضروری است. اما اگر شما را در درک استفاده از ویژگی های لامپ دیوار و یا اجازه دهید دیوار براق با شکوه منحصر به فرد. به عنوان مثال، بسیاری از املاک و مستغلات واحد اتاق الگوی واقع است راهرو اگر راهرو در انتهای دیوار دیوار لامپ مجهز به یک خانه و سبک مربوطه و سبک منحصر به فرد از لامپ دیوار راهرو کل بلافاصله حوصله بود.

هماهنگی سبک و ظریف محیط زیست می تواند با غنی ظریف، تزئین شده. چراغ های دیواری مشترک یک لامپ دیوار سنگ دیوار جلو نصب لامپ دیوار، در نظر گرفتن رابطه چراغ های دیواری و دیوار، که دیوار بر روی دیوار نیست نشانی امروزه رنگ غنی رنگ شما راه رنگ دیوار دیوار لامپ می توانید تغییر دهید eem جدا شده. مانند سفید یا غاز دیوار زرد لامپ دیوار انتخاب می توانید نور آبی سبز, نور; دریاچه سبز و آسمان آبی دیوار با شیری رنگ زرد سفید, نور مجهز می قهوه ای, در پس زمینه دیوار دیوار لامپ چراغ های برجسته دیوار، نه تنها قلم لمسی به پایان رساندن یک بلکه به حس زیبا و تازه چراغ دیواری چراغ های دیواری معمولی و غيره. لامپ دیوار سنگ بیشتر نصب شده در بستر در بالا سمت چپ، چراغ را می توان جهانی چرخش، پرتو غلظت آسان به خواندن; دیوار لامپ دکوراسیون در حمام نزدیک آینه آینه.

دیوار لامپ در دیواره داخلی روشنایی تزئینی نورپردازی کمکی مجهز به طور کلی با شیشه ای سفید شیری سایه لامپ قدرت بیش از 15 تا 40 وات یا بیشتر، نور نور لامپ دیوار دیوار نصب شده است و ظریف، محیط زیست با تزئین شده است می تواند ظریف, غنی، به خصوص در اتاق جدید در خصوص مناسب، انواع چراغ های دیواری با سبک بیشتر متداول سقف عمومی رنگ چراغ های دیواری، لامپ کنار تخت، چراغ های جلو آینه و غيره. که دیوار بر روی دیوار به نظر نمی رسد جدا شما رنگ دیوار، هنگام نصب لامپ دیوار، تغییر دهید.

مزایای استفاده از چراغ های دیواری

آلودگي صرفه جویی در انرژی 1، از چراغ های دیواری درایو DC, فوق العاده کم قدرت تبدیل برق الکترو نوری (تک لوله 0.03 0.06 وات) نزدیک به 100%، همان نور از منبع نور سنتی بیش از 80% صرفه جویی در انرژی.

2 منبع نور دیوار آن نام طول عمر لامپ لامپ دیوار معنی هرگز خاموش کردن نور منبع نور سرد جامد، اپوکسی رزین بسته بدن لامپ بخشی شل نیست، هیچ نوری رشته سوزاندن حرارت رسوب شکست نور و دیگر وجود دارد کاستی عمر 60000 تا به 100,000 ساعت بیش از 10 بار طولانی تر از زندگی سنتی منبع نور.

3، چراغ های دیواری در محیط زیست بهتر, مزایای طیف ماوراء بنفش ندارد و مادون قرمز، نه گرما و نه پرتو تابش خیره کننده کوچک و زباله می شود بازیافت، دیوار لامپ بدون آلودگی جیوه منبع نور سرد را شامل نمی شود، امن به لمس می توان، نوعی منبع نور سبز.