روشن شیشه ای آویز نور

نور پاک شیشه ای آویزان با سایه های گلدان دست زده شده، لامپ سبک ادیسون را به پایان رسانده است، به شما یک لمس نگاری بی نظیر یکپارچهسازی با سیستمعامل و زیبایی شناسی مدرن را در خانه شما می دهد. مناسب برای اتاق نشیمن، آشپزخانه، سالن راهرو، نوار یا اتاق غذاخوری، نوار صبحانه است. تمام محصولات ما دارای یک بسته نصب مناسب (شامل یک سایه، یک پایه فلزی سبک با یک سیم سیاه و یک کلاه بالا) برای نصب آسان با لامپ Edison بسیار آسان است.

جزئیات محصول

توضیحات محصول

ما تولید کننده مشهور و تامین کننده شیشه پاک شیشه ای آویز است. برنامه تضمین کیفیت از مرحله طراحی با اطمینان از استفاده از مواد با کیفیت، شروع می شود.

نور پاک شیشه ای آویزان با سایه های گلدان دست زده شده، لامپ سبک ادیسون را به پایان رسانده است، به شما یک لمس نگاری بی نظیر یکپارچهسازی با سیستمعامل و زیبایی شناسی مدرن را در خانه شما می دهد.

مناسب برای اتاق نشیمن، آشپزخانه، سالن راهرو، نوار یا اتاق غذاخوری، نوار صبحانه است. تمام محصولات ما دارای یک بسته نصب مناسب (شامل یک سایه، یک پایه فلزی سبک با یک سیم سیاه و یک کلاه بالا) برای نصب آسان با لامپ Edison بسیار آسان است.

نور شیشه ای شفاف شیشه ما سازگار با لامپ های رشته ای، چراغ، CFL و هالوژن با سوکت E27 (سوکت استاندارد آمریکا و حداکثر 60W) است. همچنین می توانید بالاتر و یا پایین تر بچرخانید (با طول بند مورد نظر را به طول مورد نظر برسانید و با پیچ تنظیم کنید).

این طراحی جمع و جور است، کریستال هایی که دارای لمس شیشه ای و احساس هستند، باعث ناراحت شدن می شوند و می توانند فضای برتر و کلاس های خود را در اتاق شما ایجاد کنند.

جزئیات سریع

1، شماره مورد: PL1751

2، منبع روشنایی: E27

3، ماده: شیشه ای + آهن

4، رنگ: اپال سفید + سیاه

5، MOQ: 5 عدد

6، ولتاژ: 110 و 240 ولت

7، زمان تحویل: 25-30days

8، بسته بندی: 1pc / ctn، کارتن صادرات، جعبه رنگ با برچسب رنگی و ما می توانیم بسته را با توجه به درخواست مشتری انجام، LOGO costomer پذیرفته شده است.

 

وضعیت نمایش

朝节 图 8.jpg

Ĉ ساعت 图 9.jpg

Hot Tags: نور گردن شیشه روشن، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید، برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like