لوستر آویز

سبک ظریف سبک، طراحی محصول هوشمندانه مفهوم، پر جنب و جوش و عملی و هنری، منحصر به فرد است. شخصیت کلاسیک و صنعتی از نورپردازی آویز پرنعمت، سبک و پیچیدگی فوری را به آشپزخانه یا منطقه ناهارخوری شما اضافه می کند. نصب آسان است، تمام قطعات موجود برای نصب آسان است. سه میله حلق آویز فلزی را می توان به صورت انحصاری برای تنظیم لوازم جانبی به نیازهای نورپردازی و نگاه مورد نظر مورد استفاده قرار داد.

جزئیات محصول

با تجربه غنی در زمینه نورپردازی و انجام تجارت صادراتی بیش از 14 سال، محصولات اصلی ما صادرات به اروپا، خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی است. Uaually، ضمانت محصول ما 3 سال است. ما منتظر همکاری با شما هستیم.

با تلاش های سالهای زیادی، ما تجربه و توانایی های کامل در توسعه خطوط تولید خود را با توجه به مشخصات مشتری به دست آورده ایم. ما سفارش سفارشی را می پذیریم، شما می توانید جزئیات را با طراحی، اندازه و اطلاعات مواد و غیره به ما ارسال کنید. ما می توانیم برای تایید نمونه ها را انجام دهیم.


مشخصات محصول

سبک ظریف سبک، طراحی محصول هوشمندانه مفهوم، پر جنب و جوش و عملی و هنری، منحصر به فرد است. شخصیت کلاسیک و صنعتی از نورپردازی آویز پرنعمت، سبک و پیچیدگی فوری را به آشپزخانه یا منطقه ناهارخوری شما اضافه می کند.

نصب آسان است، تمام قطعات موجود برای نصب آسان است. سه میله حلق آویز فلزی را می توان به صورت انحصاری برای تنظیم لوازم جانبی به نیازهای نورپردازی و نگاه مورد نظر مورد استفاده قرار داد.

به طور کامل قابل تنظیم با سوئیچ dimmer سازگار برای ایجاد فضای کامل، که ایمنی بالاتر را با زمان طولانی تر کار می کند.

نورپردازی آویزان ما با دو جعبه بسته بندی شده قوی در طول حمل و نقل، حفاظت از مستقل ضد استاتیک مستقل برای هر یک از لوازم جانبی محافظت می شود.

مجموعه سوکت سه گانه چند منظوره دارای یک چراغ آویز وارونه با پایه طولانی برای پروژه های نورپردازی خانه خود و لوستر خلاقیت است.

این طراحی افسانه شیک، حسادت همه دوستان شما خواهد بود! ما بر این باوریم که روشنایی مثل جواهرات برای خانه شماست.


جزئیات جزئیات سبک نهایی                                 

نام تجاری

ربکا روشنایی

تایپ کنید

کوچک و ظریف

اندازه

بدن: D500 * H1300mm،

ماده

اهن

پایان دادن

آبی

منبع نور

E14

MOQ

30pcs

استفاده

اتاق ناهارخوری، اتاق خواب، اتاق مدرسه


پاتو از نور آویز  

文字 介绍 1024.png文字 介绍 1039.png

Hot Tags: نورپردازی آویز، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید، برای فروش
پرس و جو

You Might Also Like